Úsporné zahradní osvětlení pro každou zahradu

Během včerejší prezentace společnosti Irimon, spol. s r. o, v pražském hotelu Step se pět desítek příchozích dozvědělo veškeré potřebné informace k zahradnímu osvětlení a nechyběla ani praktická ukázka jednotlivých typů 12V úsporného osvětlení. Firma Irimon před čtyřmi roky rozšířila svou nabídku závlahových systémů o obchodní zastupování zahradního osvětlovacího systému Artlights od nizozemské společnosti Techmar B. V. Zúčastnění z řad zahradníků, zahradních architektů či montážních firem měli jedinečnou možnost seznámit se s jednotlivými řadami Garden Lights, Design Collection, Ludeco a Tuli a dozvědět se všechny potřebné informace pro uplatnění a instalaci zahradního osvětlení.

Během odborné části prezentace se účastníci školení seznámili se základními pojmy, terminologií jednotlivých veličin, technologií LED, s ovládáním systému pomocí jednotky FX, s výhodami systému 12 V a jednotlivými produktovými řadami konceptu Artlights včetně novinek letošní sezóny.

Zájemci se rovněž dozvěděli základní pravidla pro návrh, projekci, montáž a instalaci 12V zahradního osvětlení Artlights, jak vybrat vhodná svítidla a příslušenství pro správnou funkci osvětlovacího systému. Důraz byl kladen na seznámení s konkrétními pravidly a zásadami montáže, aby instalované osvětlovací systémy pracovaly spolehlivě, efektivně a vykazovaly vysokou životnost.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down