09.01.2024 | 04:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

MZe zve vinaře k účasti na veletrhu Vinexpo America 2024

Ministerstvo zemědělství a velvyslanectví ČR ve Washingtonu zvou česká a moravská vinařství k účasti na mezinárodním veletrhu Vinexpo America 2024, který se uskuteční ve dnech 24. a 25. června 2024 v New Yorku.

Spojené státy jsou největším světovým importérem vína a až polovina tohoto dovozu pochází z EU. Americký trh je zároveň otevřený široké škále druhů a stylů vín, spotřebitelé jsou známí zájmem objevovat nové chutě, což přináší příležitost i menším a specializovaným vinařstvím.

Prezentujte Vaše vína mezinárodnímu publiku, zvyšte povědomí o Vaší značce a otevřete dveře novým obchodním příležitostem. Vinexpo America je jednou z předních akcí ve světě vína a poskytuje jedinečnou platformu pro setkání s odborníky z oboru a s potenciálními partnery. V roce 2023 veletrh navštívilo 3 200 vinařských profesionálů, prezentovala se vinařství ze 40 zemí a svůj stánek zde mělo 440 vystavovatelů.

Prezentace českých vinařství na Vinexpo 2024 bude realizována formou společného stánku financovaného z projektu na podporu ekonomické diplomacie – v rámci podpory Ministerstva zemědělství bude zajištěn základní stánek a vybavení, základní grafické zpracování, drobný catering a marketingové materiály. Vinařství si na vlastní náklady zajistí účast svého zástupce na akci (doprava, ubytování – přibližné náklady 2 000 USD), vzorky produktů a propagační materiály (letáky, brožury apod.) včetně jejich dopravy (přibližné náklady na dopravu vzorků 1 500 USD).

V případě doplňujících dotazů se obracejte na zemědělskou diplomatku ve Washingtonu, paní Terezu Černou (tereza.cerna@mze.cz, +1 202 507 3859), případně na kontaktní osobu MZe, pana Michala Kulíka ( michal.kulik@mze.cz , +420 221 812 002).

Kapacita pro účast je omezená. Závazné potvrzení Vašeho zájmu o účast na veletrhu společně s krátkým popisem nabídky (pro vložení na web veletrhu) a logem pro přípravu stánku a materiálů zašlete emailem na tereza.cerna@mze.cz nejpozději do středy 31. ledna 2024.

Zdroj: MZe

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down