09.10.2023 | 12:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vinařský jarmark ve Valticích 

Čtvrtý ročník Vinařského jarmarku se blíží, a tentokrát se bude konat ve středu 22. listopadu ve vinařských Valticích. Tuto odbornou akci letos hostí Château Valtice – Vinné sklepy Valtice. Nábídne interaktivní veletrh pro všechny vinaře, vinohradníky, enology a všechny, kdo mají zájem o svět vína.

Vinařský jarmark letos v areálu vinařství Château Valtice. Čtvrtý ročník Vinařského jarmarku se uskuteční ve středu 22. listopadu přímo v hlavním městě vína ve Valticích. Odbornou akci pro vinaře, vinohradníky, enology a další zájemce z oboru letos hostí ve svém areálu společnost Château Valtice – Vinné sklepy Valtice. Prezentovat se zde budou na dvě desítky oborových firem se zaměřením především na technologie a služby pro sklepní hospodářství. „Letošní jarmark jsme pojali spíše jako takový malý interaktivní veletrh. Naším cílem je ale i tentokrát na jednom místě, v provozu jednoho vybraného vinařství a hlavně v jeden den, poskytnout prostor pro pracovní, ale i přátelská setkání zástupcům oborových firem s vinaři. Vítaní jsou tak všichni vinohradníci a vinařští profesionálové, stejně tak malovinaři či hobby fandové,“ zve za pořadatele Martin Chlad, prezident Svazu vinařů ČR.

Načerpejte inspiraci a novinky v oblasti vinařských technologií! Poznačte si datum – 22. listopadu 2023! Vstupné je zdarma. Akci pořádá Svaz vinařů ČR, za podpory Jihomoravského kraje a Národního vinařského centra.

Zdroj: Svaz vinařů ČR

plakát akce

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down