19.08.2013 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zelený svět 2013

Záhy otevře brány jediný tuzemský profesionální zahradnický veletrh s mezinárodní účastí. Zelený svět se koná 6 – 7. září 2013, tradičně v hale A1 na brněnském výstavišti. Aktuálně je právoplatně zaregistrovaných 56 firem, z toho 11 zahraničních (Německo, Polsko, Itálie, Holandsko a Slovensko). Někteří účastníci se stále dolaďují. Výrazně jsou zastoupeny školkařské podniky, Návštěvníky čeká také nabídka ovocných stromků a drobného ovoce, nebudou scházet ani loni velmi populární jahody. Ale například donedávna dominantní AGRO Brno Tuřany připravuje menší stánek na veletrhu a paralelně si můžete prohlédnout výpěstky v rámci dne otevřených dveří přímo v podniku.

Letos bude výrazněji redukován floristický program. Přispívá k tomu souběh termínů, kdy ve Splitu probíhá mezinárodní klání a naši floristé musí letos podpořit především evropskou platformu. Nebudou scházet ani Vánoční inspirace, v pěti samostatně ztvárněných kójích se představí firmy s trendovými materiály i jednotliví floristé. Tradičně je veletrh Zelený svět místem, kde se prezentují nejlepší sadovnické realizace hodnocené v soutěži Zahrada a Park roku 2013. Speciální seminář k tématu připravuje v rámci doprovodného programu Svaz zakládání a údržby zeleně a završí se slavnostním předáním cen vítězům.
Veletrh Zelený svět připravuje stabilně Asociace zahradnického výstavnictví a záštitu převzala odborné svazy – Svaz květinářů a floristů ČR, Svaz školkařů ČR a Svaz zakládání a údržby zeleně. Hlavním mediálním partnerem je nakladatelství Profi Press a časopisy Zahradnictví a Floristika.

Všichni vystavovatelé se také mohou přihlásit do soutěže Tip roku 2013, kde mohou nabídnout pozoruhodné výpěstky nebo inovativní výrobky a nápady, které zaujmou budoucí zákazníky.
Pořadatelé zvou odbornou veřejnost k návštěvě, vstupenku obdržíte od svých obchodních partnerů nebo si ji můžete zakoupit u vstupu za 150 Kč.
Aktuální informace jsou k dispozici na www. green–world.info

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down