25.12.2014 | 04:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zástupce z AZS jednal s ministrem zemědělství

Na základě dlouhodobě neřešených problémů v zahradnickém oboru se v návaznosti na programové prohlášení vlády, v němž je vedle ovoce a zeleniny proklamována podpora celého zahradnického oboru, rozhodl tajemník Asociace zahradnických společenstev Ing. Jiří Dusbaba informovat ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečku o největších problémech i aktuálních tématech.

Po předchozí žádosti byl ministrem přijat ke třicetiminutovému rozhovoru dne 5. března 2014. Požádali jsme tajemníka AZS Ing. Jiřího Dusbabu, aby nám průběh rozhovoru krátce přiblížil.

Úvodem jsem ministrovi poděkoval za vyzdvižení našeho oboru v programovém prohlášení vlády a představil Asociaci zahradnických společenstev včetně jejích vazeb na Agrární komoru ČR i Unii zaměstnavatelských svazů ČR, v níž jsem se stal viceprezidentem pro oblast zemědělství a životního prostředí. Současně jsem ministra poprosil, aby do nově vznikajícího pracovního týmu v Radě hospodářské a sociální dohody pro zemědělství a životní prostředí  nominoval zástupce ze svého resortu.*

Ing. Jiří Dusbaba,

tajemník AZS

Celý text článku naleznete v tištěné verzi časopisu Zahradnictví 4/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down