29.09.2008 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Základem je spokojený zákazník

Otevřením moderního prodejního a servisního centra v Horních Počernicích rozšířila společnost Strom Praha, a. s., výhradní dovozce strojů značky John Deere, množství svých poboček. Jedno z prvních pražských center je zaměřeno především na zahradní, komunální a golfovou techniku.

Společnost Strom Praha poskytuje nabídku a distribuci strojů značky John Deere a zajišťuje servis těchto strojů pro Českou republiku. John Deere je největším světovým výrobcem zemědělské, komunální a zahradní techniky a od roku 1993 působí i na českém trhu.

Distribuce ve středních Čechách

Ve středočeském kraji působila do současnosti společnost Pekass, s. r. o. Ta se v průběhu doby postupně zaměřila spíše na nabídku zemědělské a komunální techniky jiných značek. Proto si prodej a servis strojů John Deere ponechal distributor přímo u sebe, a to především prostřednictvím své nové pobočky. Pro udržení a zlepšení péče o zákazníka začala společnost Strom Praha budovat síť prodejních a servisních středisek v této oblasti. Jedním z prvních a velmi povedených je středisko v nově vybudovaném areálu VGP Parku v Horních Počernicích.

Moderní a přehledné

Slavnostní otevření nové hornopočernické prodejní pobočky proběhlo začátkem června a návštěvníkům se představily především stroje pro komunální a zahradní techniku. Středisko slouží jako centrum nově založeného úseku Strom Střed.
Na ploše 1240 m2, z čehož výstavní plocha zaujímá téměř 300 m2, nabízí přehlídku většiny strojů těchto kategorií. Podle Ing. Jiřího Přibyla, vedoucího dovozu zahradní, komunální a golfové techniky do ČR, vyžaduje menší technika jiný styl prodeje než velké zemědělské stroje. Pro zákazníka je přínosnější přímé seznámení se všemi produkty na jednom místě, kdy jsou vzájemně porovnatelné a kde si může vyhlédnutou techniku naostro vyzkoušet.
Vedle prodeje tzv. malé techniky se odtud řídí prodej a částečně i servis velké zemědělské techniky (do řady 6000). Pro větší stroje se plánuje výstavba zcela nového servisního areálu.

Široká nabídka strojů

Samotnou pobočku má na starosti Ing. Martin Pejskar, který zaštiťuje prodej a servis zahradní a komunální techniky ve středočeském kraji. Vedle něj působí na nové pobočce tři informovaní prodejci a tři servisní technici, skladník a asistentka. Nově otevřené prostory by měly do budoucna sloužit i jako centrální a distribuční sklad malé techniky pro Prahu a okolí. Odsud se plánuje nabídka a servis strojů John Deere, a to i produktů pro golfová hřiště. Pro rozšíření sortimentu techniky nabízí v Počernicích i specializované stroje jiných značek, které doplňují již tak širokou nabídku strojů John Deere.
Mezi vystavenými stroji figuruje i sekačka X300R, nejprodávanější stroj značky John Deere v zahradnické a komunální technice. Je vybavena patentovaným žacím systémem TurboStar, který zaručuje lepší sběrací vlastnosti především z mokrého povrchu. Pokud trávu nechcete sbírat, je zde možnost využití výhozového deflektoru – tráva zůstane volně ležet nebo je zmulčována pomocí mulčovací sady.

Dostupnost servisu

V rámci celé společnosti funguje v dnešní době 34 servisních středisek. Ve středočeském kraji je v tuto chvíli dočasné servisní místo pro velkou techniku ve Mstěticích. Do budoucna plánují výstavbu nového servisního střediska orientovaného především na velkou zemědělskou techniku. Jako optimální se v tuto chvíli jeví umístění nedaleko mladoboleslavské dálnice. Další servisní místa plánují vybudovat v sousedství Milína a v počátku výstavby je servis nedaleko Loun. Výstavba dalších poboček v pražském okolí bude následovat.
Přesná adresa nového střediska je VG Park Horní Počernice, Do Čertous 3, hala I3, Praha 9 – Horní Počernice. Pobočku naleznete na exitu 3 (sjezd Horní Počernice, Radonice) silnice R10 směrem na Mladou Boleslav. Otvírací doba počernického střediska je denně kromě neděle od 9 do 18, v sobotu od 8 do 12 hodin a na všechny zákazníky čeká připravený profesionální tým.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down