Zájezd na veletrh GaLaBau 2024

GaLaBau je mezinárodní veletrh zahradní a krajinářské tvorby, městského mobiliáře a dětských a sportovních hřišť, který se koná pravidelně každý sudý rok v září, v bavorském Norimberku. Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT) pořádá 13.9. zájezd na tuto významnou akci.

Tuto akci navštěvují členové SZKT pravidelně, za dobu své 24leté existence si  totiž v této branži vydobyl významné postavení. Oborové trendy a novinky zde pravidelně prezentuje přes 1000 firem z celého světa a během čtyř dnů veletrh navštíví přes 70 tisíc odborníků z celé Evropy.

Na veletrhu se můžete potkat se zástupci významných evropských a světových firem, které se zabývají oblastí plánování, výstavby i péče o zahrady, parky, uliční zeleň i veřejná prostranství. Oblíbené jsou zejména výstavní expozice známých evropských okrasných školek, výrobců a prodejců techniky pro údržbu zeleně, či výrobců a prodejců městského mobiliáře a dětských hřišť. Na veletrhu je dále možné navštívit expozice vydavatelů odborných časopisů a knih nebo stánky německých profesních svazů, sdružení a asociací. Veletrh má kontraktační charakter, je neprodejní.

Pro koho je určen

Akce je zejména určena pro projektanty a krajinářšké architekty, technické dozory investora, správce zeleně, odborné pracovníky státní správy, majitele a vedoucí zaměstnance odborných zahradnických firem, učitele odborného školství a studenty odborných škol.*

Více informací naleznete zde

Zdroj: SZKT

Zdroj fotografií: tiskové materiály GaLaBau

logo SZKT

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down