Zahradnická výstava Floria Jaro 2022

Výstaviště Kroměříž se koncem dubna a počátkem května již tradičně promění v ráj všech zahrádkářů a zahradníků, ale nejen těch, své si zde najdou i milovníci hudby či krásy květin. Od 30. dubna do 8. května proběhne již 45. ročník největší zahradnické prodejní výstavy v České republice – Floria JARO 2022.

Tradiční zahradnická výstava svým návštěvníkům nabídne bohatý sortiment potřeb pro dům a zahradu, ale také nádherné květinové expozice, které jsou rok od roku nápaditější. Během výstavy se pavilon A promění v říši Rozkvetlých múz, kterou vytvoří přední čeští aranžéři Jarmila a Petra Pejpalovy a Vojtěch Zahradník. Návštěvníky očaruje květinová expozice tvořená z tisíců jarních květin, které ztvární devět uměleckých múz. Některé se budou vznášet pavilonem a další budou vyobrazeny formou květinových obrazů. Zhlédnete múzy tance, zpěvu, výtvarného umění, astrologie nebo lásky.

Výstava Floria JARO potěší nejen všechny, kteří milují květiny či se těší na nákup rozličného sortimentu pro dům a zahradu, ale i ty, jež si rádi poslechnou dobrou muziku. V bohatém doprovodném programu vystoupí známí interpreti české i slovenské hudební scény.

Na výstavě nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z celé České republiky i ze zahraničí. Otevřeny budou desítky stánků a restaurací s širokou nabídkou občerstvení. K zakousnutí budou i dobroty z Matějova pekařství.

Pro malé návštěvníky bude otevřen i náš unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma! Více informací na www.detskysvetkromeriz.cz.

Hromadné zájezdy: Pro zájezdy (nad 20 osob) ohlášené předem je připraveno jednotné zlevněné vstupné 80 Kč/osoba. Zájezdy, prosím, hlaste do 8. 4. 2022 na email: opravilova@vystavistekromeriz.cz. Poté obdržíte fakturu, po jejímž zaplacení vám budou odeslány vstupenky.*

Zdroj: Výstaviště Kroměříž

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down