21.12.2005 | 10:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zahrada Mnichov v novém kabátě

Tisková konference pořádající firmy Geellschaft für Handwerksmessen mbH (GHM), konaná 2. listopadu v Praze, odhalila podrobnosti dalšího ročníku výstavy Garten München neboli Zahrada Mnichov, s podtitulem 12. mezinárodní výstava pro zahradu a krajinu. Mnichov se bude opět otřásat v základech při náporu návštěvníků, a to ve dnech 16. – 22 dubna 2006.

Důvod je prostý. Organizátoři se rozhodli pro netradiční krok rozevřít vystavovatelům i návštěvníkům širší tématické okruhy. Ve stejný den totiž započne i Mezinárodní veletrh řemesel a dne 19. dubna se připojí navíc MBK plus, HOGA München určený pro řezníky, pekaře, cukráře, gastronomii a hotelnictví.
Franz Reisbeck, předseda dozorčí rady GHM zdůraznil, že počty vystavovatelů a návštěvníku každoročně stoupají, proto byl zvětšen i výstavní prostor na 130 tisíc m2, kde se představí více jak 1 600 firem z 33 zemí. Expozice se zahradnickou tématikou budou letos umístěny ve dvou halách – A5 a A6. Dle odhadů by mohlo veletrh navštívit přibližně 200 tisíc návštěvníků.
Vstupné bude 319 Kč za jednorázový vstup, pokud zatoužíte navštívit i MBKplus/HOGA, zaplatíte 464 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a skupiny začínají na 145 Kč. Více informací na www.ihm.de, nebo www.mbkplus.de.
Pro účast českých firem na výstavě lze využít dotaci až 100 tisíc Kč, kterou schvaluje Ministerstvo průmyslu a obchodu. Jedná se o krytí přibližně 1/3 nákladů, respektive ceny výstavní plochy o výměře 16 m2.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down