12.01.2016 | 04:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Za nákupem i vzděláním do Obříství

Prezentace více než 2600 školkařských výpěstků, odborné praktické workshopy na aktuální témata či komentované exkurze po pěstitelských střediscích – taková byla nabídka 12. ročníku naší největší školkařské kontraktační výstavy Evropa v Obříství pořádané začátkem roku společností Arboeko s. r. o.

Kontraktační výstava Evropa v Obříství, která se koná v provozních podmínkách společnosti Arboeko s. r. o. v Obříství nedaleko Mělníka, se každoročně stává cílem majitelů zahradnických center a realizačních firem. Široká druhová, odrůdová i velikostní nabídka školkařských výpěstků v prvotřídní kvalitě, jež letos čítala přes 2600 položek, uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka. Sortiment nabízeného zboží byl na základě současných trendů a poptávky letos rozšířen zejména o výpěstky v segmentu ovocných dřevin, včetně drobného ovoce a solitérních dřevin.

 

Koncepce výstavy

Nákup školkařských výpěstků probíhá na základě léty osvědčeného prodejního konceptu. Nabízené výpěstky jsou zákazníkovi prezentovány v počtu několika kusů podle daného druhu či kultivaru. Abecedně vystavené rostlinné položky jsou opatřeny štítkem s informace o názvu a velikosti daného taxonu, zdali se jedná o vlastní produkci společnosti Arboeko, výpěstek čerstvě nakontejnerovaný či citlivý na mráz. Výrazně jsou označeny kultivary zařazené do nabízeného sortimentu poprvé. Na základě číselných kódů pak probíhá samotná objednávka vybraného zboží. Ta je přijímána pouze v elektronické formě, a to nejpozději do týdne po konání výstavy, zákazníci však mohli využít možnosti okamžitého podání objednávky v den návštěvy výstavy prostřednictvím počítačů umístěných ve  vstupní hale výstavního prostoru. Expedice zboží se provádí na základě předem sjednaného termínu. Objednávku nad 300 000 Kč lze rozdělit do dvou termínů dodání, což ocení především ti zákazníci, jejichž objednávky zahrnují rostliny citlivější na mráz.

Celý text článku naleznete v tištěné verzi časopisu Zahradnictví č. 3/2016.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down