Vratné obaly Euro Pool System prospějí českému trhu

Modré přepravky – nejvýhodnější volba pro balení čerstvých produktů Euro Pool System, největší evropská společnost pro balení zeleniny, ovoce a dalších čerstvých produktů, je nyní zastoupena i v České republice. Založení české pobočky Euro Pool System nabízí nové perspektivy pro uživatele modrých přepravek a jistotu, že budou mít kdykoliv dostatečné množství přepravek k dispozici.

Přechod na standardizovaný typ balení –standardizace obalů navíc umožňuje úsporu výdajů určených na logistický servis. V tomto článku si můžete přečíst vše o výhodách modrých přepravek firmy Euro Pool System. Zároveň vám vysvětlíme, jak funguje časový systém. Tento tzv. time-rent systém je přizpůsobený specifickým požadavkům českého trhu.

Již nyní jsou modré přepravky Euro Pool System v České republice používány ve velkém množství pro skladování a přepravu čerstvých produktů, jako je zelenina a ovoce. Přesto jejich uživatelé bojují čas od času s nedostatkem těchto přepravek. Takováto situace se již nebude opakovat, neboť Euro Pool System může v současné době zaručit stoprocentní dostupnost svých produktů a služeb i zákazníkům v České republice. Současně je s použitím a kompletní jistotou dodávek spojena i konkrétní cenová nabídka. Výzkum českého trhu, který byl proveden v úzké spolupráci s organizacemi SIOZ a ZUCM, ukázal, že zákazníci se přiklonili k realizaci systému time-rent, který by zahrnoval pokud možno co nejméně dodatečných služeb. Tento systém je určen pro všechny přepravky Euro Pool Systemu, které jsou nebo budou plněny produkty v ČR a dále používány pouze na tuzemským trhu. Všechny přepravky s logem Euro Pool Systemu jsou výlučným majetkem firmy Euro Pool System International B.V. a jejich užívaní je zpoplatněné. V ČR, tak jak ve všech evropských zemích, jsou přepravky Euro Pool Systemu nabízeny výhradně k pronajmutí.

Jak funguje systém time-rent?
V tomto systému si může zákazník pronajmout určité množství pevných přepravek na období jednoho roku, a přitom si může zvolit období jejich používání (možnosti jsou 3, 6 nebo 12 měsíců). Během období pronájmu může zákazník přepravky používat tak často, jak si přeje. Cena závisí pouze na době používaní a na typu používané přepravky. Chtěli bychom, aby nás zákazníci vnímali jako vysoce flexibilní společnost, a proto jsme zavedli pro český trh velice nízké tarify (doposud nejnižší v Evropě) s dodatečnými službami pro společnosti, které je požadují. K těmto službám patří doprava, skladování a mytí přepravek. Výhodou systému time-rent je, že zákazník neplatí za služby, které nepovažuje za nutné. V důsledku toho pak může být cena za použití přepravek zredukována na minimum. Euro Pool System nabízí v České republice zřejmě také strukturálně nejlevnější řešení pro balení čerstvých produktů.

Záloha
Kromě nájmu je za používání přepravek účtována ještě určitá finanční částka jako záloha. Tato záloha se platí při vyzvedávání přepravek ve skladu firmy Euro Pool System. Subjekt, který nakonec přepravku vrátí, obdrží zaplacenou zálohu zpět. Toto finanční zabezpečení je nutné, aby bylo zaručeno, že přepravky budou vráceny.

Pro všechny mezičlánky v obchodním řetězci je výhodné to, že za přepravky se mezi nimi kalkuluje stále stejná částka zálohy. Pro vás to představuje maximální finanční jistotu. Pokud byste přepravku nedostali zpět, v žádném případě jste tak nic neztratili. Ostatně doporučuje se, aby byly přepravky co možná nejvíce vyměňovány, abyste tak ušetřili zbytečné výdaje na dopravu.

Výhody Euro Pool Systemu
Výhody našich vratných obalů jsou nesporné v celé Evropě. Použití přepravek je snadné a efektivní. Přepravky jsou také značně odolné vůči vysokému zatížení. Jsou plně kompatibilní i při vzájemném stohování s jinými obaly. Nedochází tak k žádné ztrátě na produktu! Pro obchodníky to představuje maximální výnos z prodeje. Kromě toho mohou tyto články nyní převzít iniciativu, pokud jde o standardizaci obalů, ve kterých je dodáváno jejich zboží. Rádi vám vypočítáme, kolik můžete ušetřit na nákladech na logistiku. Důležitou výhodu s sebou přináší v neposlední řadě i fakt, že modré přepravky Euro Pool System jsou v Evropě nejvíce používaným obalem. Disponujeme rozsáhlou evropskou sítí skladů, které jsou situovány v nejdůležitějších zelinářských a ovocnářských oblastech. V našich přepravkách je tedy stejně tak možné nechat přivézt zboží ze zahraničí.

Komentáře ke článku 3

 • Josef Štětina

  Dobrý den,
  měl bych zajem o pronájem beden typu H.
  Prosím o zaslání bližších informací a ceníku za pronájem a výši zálohy.
  Předem děkuji.

 • Mgr. Milan Vetrák

  Dobrý den,
  mám zájem o pronájem vratných obalů Euro Pool System. Zašlete mi prosím konkrétní podmínky, místo vyzvednutí obalů, ceník a další informace.
  Mgr. Milan Vetrák
  jednatel firmy BRAVO STAV s.r.o.
  606843524

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *