01.02.2010 | 03:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrhy Intervitis Interfrukta a ProWein

Nejmodernější výstavnické centrum Evropy v německém Stuttgartu se stane v termínu od 24. až 28. března místem konání světově nejvýznamnějšího veletrhu zaměřeného na výrobu vína, ovoce, ovocných šťáv a lihovin Intervitis Interfrukta (IVIF). Na akci, která se koná každý třetí rok, prezentují přední domácí a zahraniční dodavatelé nejnovější technologie, produkty a servis pro moderní způsob produkce a zpracování hroznového vína a ovoce.

Přes obtížnou celosvětovou ekonomickou situaci a probíhající krizí ve vinařském průmyslu velkých zemí, jakými je např. Francie, Itálie a Španělsko, se letošního ročníku zúčastní přes 600 vystavovatelů a 40 000 expertů z řad odborných návštěvníků.
Samotnému IVIF předchází konání (21. až 23. března) mezinárodního vinohradnického a lihovarnického veletrhu ProWein v Düsseldorfu, na kterém se každoročně prezentuje přes 3000 vystavovatelů. Samotný zájem o tento veletrh není pouze z řad vystavovatelů, ale i specialistů z řad odborné veřejnosti; letos se předpokládá účast 33 000 návštěvníků ze čtyřiceti zemí.
Časovou návaznost obou veletrhů ocení především vystavovatelé a návštěvníci ze zahraničí, kteří se tak mohou zúčastnit v jednom týdnu obou veletrhů.

Více informací o konání a programu veletrhu získáte na www.messe-stuttgart.de nebo na stránkách časopisu Zahradnictví 2.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down