10.03.2010 | 11:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrhy Intervitis Interfrukta a ProWein se představují

Nejmodernější výstavnické centrum Evropy v německém Stuttgartu se stane v termínu od 24. do 28. března místem konání světově nejvýznamnějšího veletrhu zaměřeného na výrobu vína, ovoce, ovocných šťáv a lihovin Intervitis Interfrukta (IVIF). Na akci, která se koná každý třetí rok, prezentují přední domácí a zahraniční dodavatelé nejnovější technologie, produkty a servis pro moderní způsob produkce a zpracování hroznového vína a ovoce.

Přes obtížnou celosvětovou ekonomickou situaci a probíhající krizi ve vinařském průmyslu velkých zemí, jakými je např. Francie, Itálie a Španělsko, se letošního ročníku zúčastní přes 600 vystavovatelů a 40 000 expertů z řad odborných návštěvníků.
Samotnému IVIF předchází konání (21. až 23. března) mezinárodního vinohradnického a lihovarnického veletrhu ProWein v Düsseldorfu, na kterém se každoročně prezentuje přes 3000 vystavovatelů. Samotný zájem o tento veletrh není pouze z řad vystavovatelů, ale i specialistů z řad odborné veřejnosti; letos se předpokládá účast 33 000 návštěvníků ze čtyřiceti zemí.
Časovou návaznost obou veletrhů ocení především vystavovatelé a návštěvníci ze zahraničí, kteří se tak mohou zúčastnit v jednom týdnu obou veletrhů.

Široký výstavnický záběr
Prestižní mezinárodní veletrh IVIF svojí specializací nabídne návštěvníkům nejnovější technologické postupy týkající se produkce, výroby, zpracování a skladování vína a ovoce. Pro lepší orientaci návštěvníků je výstavní plocha rozdělena do několika tematicky zaměřených částí. Ve výstavní hale věnované pěstební a sklizňové technologii představí firmy např. nové typy traktorů vhodné do vinic a sadů nebo stroje a zařízení na sklizeň plodů. V sekci Zpracování a kontrola se návštěvníci mohou seznámit s nejrůznějšími postupy oddělování, filtrace, měření a kontroly. Samostatná výstavní plocha je zaměřena na plnění, zátkování a balení produktů. Na veletrhu bude dán dostatek prostoru samotnému marketinku a logistice.

Více informací o konání a programové náplni veletrhu získáte v tištěné verzi časopisu Zahradnictví č. 2/2010.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down