29.01.2018 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh v Essenu opět inspiroval

Mezinárodní zahradnický veletrh IPM Essen 2018 v Německu letos přinesl ve dnech 23. až 26. ledna zahradníkům z nejrůznějších sektorů mnoho inspirativních podnětů. Na své si tu přišli komerční pěstitelé, floristé, zahradní architekti i majitelé zahradních center.

Inovace, produkty a služby představilo bezmála 1600 vystavovatelů ze 45 zemí, a to od hrnkových rostlin a řezaných květin přes nejnovější technologie až po prodejní pomůcky pro podporu prodeje. Pro návštěvníky byl připravený bohatý doprovodný program. Partnerskou zemí se letos stalo Dánsko, slavnostního zahajovacího ceremoniálu se zúčastnila také dánská princezna Benedikte.

IPM ESSEN je platformou pro zavádění nejnovějších inovací profesionálům a jejich uvádění na trh. Inovace pro nadcházející zahradní sezónu mohli návštěvníci přehledně zhlédnout v Green City v hale 1A. V hale 10 byla vystavena tradičně přehlídka bylinek a dřevin s příběhem Show Your Colours. V celé hale 3 a v částech galerie a haly 7 se mohli návštěvníci seznámit se vším, co souvisí s efektivním růstem rostlin a jejich následným zpracováním – stroji, skleníky, substráty, hnojivy atd. Jedním z hlavních témat veletrhu byla digitalizace v zahradnictví v oblasti monitorování, samostatné technologie strojů a řízení obchodu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down