10.09.2013 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh HORTI VIENNA 2013 představí mezinárodní trendy

Novinky a cenné odborné informace pro obor zahradnictví nabízí Veletrh HORTI VIENNA 2013 od 8. do 10. října 2013. Odborný veletrh pro střední a východní Evropu bude v tomto roce ještě více mezinárodně zaměřen a bude obsahovat další aktuální témata, jako například klimatické a energetické koncepty. Více než 160 vystavovatelů z 15 zemí zaručuje v hale D areálu Messe Wien široký přehled mezinárodních trendů a řešeních zahradnických technologií.

HORTI VIENNA je přímo šitá na míru potřebám moderní zahradnické branže. Podujetí je výlučně koncipované pro návštěvníky z oboru a

  •  dává přehled o nejnovějších produktech a technologiích,
  • je díky průvodnímu kongresovému programu informační a diskusní platforma na nejvyšší úrovni
  • vystupuje na evropské politické úrovni
  • bude vplývat na odborný svět, politiku i veřejnost

Novým tématem letošního ročníku květinářství. Speciální show bude věnována odrůdám okrasných rostlin a zeleniny. Program konference, probíhající ve všech třech dnech, se bude vztahovat na oblasti, jako je řízení zavlažování, zelené stavění, technické aspekty používání ventilátorů ve sklenících a LED osvětlení.
Odbornou záštitu veletrhu HORTI VIENNA poskytuje Spolkový svaz rakouských zahradníků, Spolkový svaz pěstování zeleniny a Vídeňská zemská agrární komora. V rámci odborného doprovodného programu představí vybraní experti výzkumné projekty a aktuální oborová i ekonomická témata. Partnerskou zemí letošního ročníku je Slovensko, což podtrhuje význam veletrhu pro návštěvníky z východoevropských zemí.

Zájezd

Společnost Naveletrh s.r.o -oficiální zástupce veletržní společnosti Messe Stuttgart a Messe Karlsruhe v ČR si Vás dovoluje pozvat na jednodenní zájezd na odborný veletrh
zahradních a zelinářských technologií HORTI VIENNA. Zájezd se uskuteční dne 10. října, s odjezdem z Brna v 7:00 a návratem ve večerních hodinách. Cena zájezdu je 500 Kč a zahrnuje vstupenku na veletrh zdarma.
Bližší informace o zájezdu na simkova@naveletrh.cz nebo www.naveletrh.cz.

(lap)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down