08.11.2018 | 12:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh GaLaBau jako přehlídkové molo současných trendů

Mezinárodní odborný veletrh GaLaBau v Norimberku se letos konal již po třiadvacáté s rekordní návštěvností převyšující 72 tisíc příchozích. Proti předchozímu ročníku 2016 se zvýšila o více než dvanáct procent. Návštěvníci mohli načerpat informace o nejnovějších produktech a trendech pro navrhování, tvorbu a údržbu zelených ploch, případně navázat nebo upevnit obchodní spolupráci.

Během čtyř inspirativních dnů se v rámci GaLaBau 2018 představilo ve čtrnácti výstavních halách celkem 1233 firem z 37 zemí, nejvíce z Německa, dále z Nizozemska, Itálie, Rakouska, Belgie, Polska, Francie nebo Dánska. Stefan Dittrich, ředitel výstavy GaLaBau, je s výsledky uplynulého ročníku nadmíru spokojený. Nálada na veletrhu byla podle něj fantastická, obchodníci čile diskutovali s návštěvníky, kteří ocenili bohatý doprovodný program. Podle Lutze von Wurmba, předsedy společnosti Bundesverband Garten-, Landschafts- und Sportplatzbau e. V. (BGL), letošní GaLaBau opět překročil jejich očekávání. Rovněž pozitivní zpětná vazba od vystavovatelů potvrzuje prvenství veletrhu jako platformy pro setkávání zahradníků z celého světa. V letošním roce pořadatelé zaznamenali zvýšenou návštěvnost zahraničních obchodních návštěvníků o více než devět procent.

Doprovodný program GaLaBau 2018 doplnil a rozšířil povědomí o vystavených produktech. K nejúspěšnějším opět patřily Zahrada snů (Garten[T]Räume), semináře pro zahradní architekturu Landscape Talks, expertní fórum a demonstrační plocha pro zemní práce a údržbu zeleně, kde mohou vystavovatelé předvést svoje stroje přímo v akci.*

Celý článek si můžete přečíst v časopisu Zahradnictví č. 11/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down