25.05.2012 | 04:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh Flormart přinese nové myšlenky a nápady

V termínu od 13. do 15. září se výstaviště v Padově opět stane dějištěm veletrhu Flormart, nejdůležitější zahradnické výstavy konané Itálii.

Již od doby svého vzniku v roce 1975 přispívá veletrh k růstu a rozvoji zahradnického odvětví nejen v Itálii ale i v Evropě. I v dnešních těžkých dobách se pořadatelé snaží maximálně podpořit vystavovatele a věnují se propagaci této akce.
Na 63. ročníku veletrhu se očekává na tisíc vystavovatelů, jimž bude k dispozici 38 tisíc metrů čtverečních výstavní plochy. Předpokládá se příchod 25 000 profesionálních návštěvníků.
První z oživení, které pro vystavovatele a návštěvníky letošního podzimního veletrhu pořadatelé připravili, je sekce novinek. Novinky se mají stát jedním z důvodů, proč tento veletrh navštívit. Aby upoutaly pozornost, budou po celou dobu veletrhu vystaveny v tomu určené sekci. Pořadatelé dále uspořádají hodnocení těchto produktů veřejností. Návštěvníci budou požádáni, aby vybrali pět nejlepších produktů. Jejich hodnocení potom ukáže vystavovatelům úspěšnost jejich produktu. Všechny do hodnocení zařazené produkty se také objeví v prestižní soutěži časopisů Oroflor a FlorMagazine a hodnocení se ujmou profesionální novináři z celého světa.
Ale toto nejsou jediné novinky, které v Padově připravují. S nadcházejícími měsíci jich pořadatelé plánují představit ještě více. Pokračovat budou i aktivity, které měly v minulých ročnících úspěch, jmenovat můžeme např. specializovanou zahradnickou výstavu T-Verde zaměřenou na zelené technologie či floristické předváděčky.

Podle tiskové zprávy připravila Helena Piková 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down