01.11.2013 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Varšava má co nabídnout

Konec srpna bude již po dvacáté patřit zástupcům zeleného sektoru, kteří se sejdou ve Varšavě na výstavě Green is life, Zeleň je život. Tři výstavní dny nabídnou prezentaci polského i evropského školkařství, české společnosti nevyjímaje. Letošním sloganem veletrhu jsou Poklady zahrady.

Očekává se, že výstavní plochy zaplní kolem 300 vystavovatelů ze 12 zemí. Loňský ročník navštívilo bezmála 17 tisíc návštěvníků z 27 zemí, z toho pět tisíc profesionálů, kterým patří první výstavní den. Kromě polských návštěvníků se přijedou podívat nejčastěji zájemci z Ruska, Ukrajiny či Běloruska. Veletrh zajímá nejvíce školkaře a prodejce školkařského materiálu, zahradní architekty a realizační firmy.
Veletrh představí novinky v sortimentu, které se v této části roku představí ve své největší kráse. Pořadatelé nezapomínají ani na nové pěstební technologie či speciální školkařskou techniku. Další část veletrhu se bude věnovat technickým a dekoračním prvkům používaným v zahradě a na veřejných parkových plochách.
Veletrh se koná ve varšavském Expo centru v termínu od 24. do 26. srpna. Vstup pro registrované profesionální návštěvníky je zdarma. Po všechny tři dny bude probíhat odborný zahradnický program, který mj. nabídne vystoupení Johna Brookese, ikonu britských zahradníků. Více na www.zielentozycie.pl.

Text a foto Helena Piková

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down