25.11.2004 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sušené květiny zářily v Průhonicích

Hana Šebestová, dvojnásobná mistryně ČR ve floristice z Hrádku u Sušice, Jarmila Pejpalová z pražské firmy Floraservis, Ing. Michal Haut z bratislavského květinářství Orchidea a Ben Stempher, vícenásobný mistr Nizozemska ve floristice a majitel vazačského centra Colmschate z Deventeru byli hlavními aktéry floristické show Aranžování sušených květin s tématikou vánoc.

Přehlídku práce špičkových floristů si nenechalo v Kongresovém centru VÚKOZ Průhonice ujít přes 300 hostů, kteří jsou odběrateli a aranžéry sušeného materiálu a floristických přízdob firmy Bohemiaseed, s. r. o. Zaplněný sál sledoval a obdivoval v průběhu pětihodinového maratónu výrobu desítek aranžmá ve kterých byly použity novinky letošní sezóny. Kromě toho čekaly v předsálí na hosty tři velké instalované dekorace s vánoční tematikou a velká výstavka floristických přízdob. Podle slov Ing. Zdeňka Nachlingera bylo hlavním cílem představení novinek, seznámení se současnými trendy a především konkrétně ukázat, jak s nimi pracovat. Zvláště v současnosti, kdy trhu vládne konkurence a zákazník má možnost vybírat si lepší, kvalitnější, líbivější dekorace.
Hlavním pořadatelem celé akce byla firma Bohemiaseed, která je největším domácím prodejcem sušených květin ve spolupráci s nizozemskými firmami Hogewoning z Rijnsburgu, Eurodecor z Almere a firmou Smithers Oasis Czech Republic, s. r. o. z Jezbořic.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down