20.11.2022 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Společná zemědělská politika 2023–2027 a možnosti úspor v energetice nejen pro zemědělce

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Místní akční skupinou - Střední Polabí, z. s. Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na seminář Společná zemědělská politika 2023–2027 a možnosti úspor v energetice nejen pro zemědělce se zaměřením na čerpání a přínos evropských dotačních prostředků.

O přednášky se podělí Ing. Jiří Krist (místopředseda Národní síť Místních akčních skupin České republiky, z.s.), Jiří Hasman (koordinátor projektu Vzdělávací program pro MAS aneb MASky v obraze 2019) a Mgr. Michal Svoboda, MSc. (konzultant obnovitelné energetiky Svazu měst a obcí ČR a Platformy pro komunitní energetiku při NS MAS ČR).

V dopoledním bloku představí Mgr. Ing. Eva Neubergová, projektová manažerka Programu rozvoje venkova, MAS - Střední Polabí, z. s. Poté se Mgr. Miroslav Prokop, koordinátor regionálního odboru SZIF Praha, bude věnovat činnosti Celostátní sítě pro venkov ve Středočeském kraji.
Novému období Společné zemědělské politiky 2023–2027 bude věnován vstup Ing. Zdeňka Procházky, ředitele regionálního odboru SZIF Praha. Odpolední blok přednášek se dotkne témat energetiky v podnikatelském sektoru včetně zemědělství – problémy a příležitosti, kde lze nalézt podporu a co pro mohou udělat místní akční skupiny ve vazbě na novou Společnou zemědělskou politiku 2023–2027.

Datum konání: 22. listopadu 2022 od 9:00 do 16:00 hod.
Místo konání: Plantáž 402/8, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (zámek)
Akce je určena pro zemědělce a podnikatele, zájemce o Společnou zemědělskou politiku, komunitní rozvoj a energetiku.

Zdroj: MZe*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down