Seminář Předpoklady pro funkční koupací jezírko či přírodní bazén

Cílem semináře je informovat účastníky o podmínkách a předpokladech, které je nutné dodržet, aby vzniklo dlouhodobě funkční koupací jezírko nebo přírodní bazén. Účastníci získají informace o základních pojmech, principech čištění vody, typech vodních prvků ve vztahu k technologii, poloze i velikosti zahrady. Pozornost bude věnována rovněž nárokům na zdroj a kvalitu vody i potřebnou kapacitu energií. Účastníci získají také informace ohledně předání stavby jezírka, nároků na provoz a následnou údržbu.

Seminář je určen pro koncové uživatele jezírek, projektanty, majitele a pracovníky realizačních zahradnických firem, pedagogické pracovníky a studenty. Seminář proběhne 16. června 2022 v hotelu Dvůr Perlová voda, Kostelec nad Ohří 13, 413 01 Budyně nad Ohří. Seminární místnost je v sousedství koupacího jezírka sloužícího pro hosty hotelu. V rámci komentované prohlídky budou účastníci semináře seznámeni se specifickými nároky na jeho provoz a údržbu.

Součástí bloku přednášek bude také vyhlášení oceněných děl 4. ročníku soutěže Koupací jezírko roku 2022 a odborná komentovaná prohlídka hotelového jezírka a dvou privátních jezírek. V rámci exkurze připravili organizátoři návštěvu privátního koupacího jezírka v Budyni nad Ohří, které bylo založeno v roce 2009, a privátního koupacího jezírka typu 1, tedy bez použití technologie, založené na jaře roku 2019 v Nučničkách. Obě díla realizovala firma Gabriel.*

Zdroj: ABAJ, SZÚZ

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down