18.10.2010 | 04:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Selský dvůr přitáhl 25 tisíc návštěvníků

Expozice hlavního výstavního pavilonu olomouckého výstaviště v rámci podzimní Flory Olomouc již tradičně odolávala množství návštěvníků. Letos byla inspirována selským dvorem a o její návrh i zhotovení se postaraly pracovníci olomouckého výstaviště. Velká stodola, selské světnice s vysoce nastlanými postelemi i dobové pracovní nástroje zaujaly malé i velké návštěvníky. Hlavní expozici vkusně doplňovala přehlídka toho nejlepšího z českých výpěstků ovoce a zeleniny. Se značnou odezvou u návštěvníků hlavního pavilonu se setkaly také exponáty letošní podzimní floristické soutěže pořádané Svazem květinářů a floristů ČR – květinami dekorované slavnostní stoly.

Spoustu zajímavého nabízely i další pavilony a volné plochy výstaviště a návštěvníci měli možnost nakoupit si ovocné a školkařské výpěstky pro podzimní výsadbu. Další zahradnická akce se na olomouckém výstavišti bude konat až příští rok a to koncem dubny na jarní etapě Flory Olomouc.
Více informací o této akce přineseme v některém z následujících čísel týdeníku Zemědělec a v časopise Zahradnictví 12/2010.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down