Repasované skleníky

V loňském únorovém Zahradnictví jsem Vám zahradnické odborné veřejnosti nabídl ve stručnosti výrobní program a poskytované služby naší rodinnou firmou. Dnes si dovolím některé výrobky a poskytované služby detailněji konkretizovat.

Repasované skleníky.
Dodáváme různé typy, šíře lodí od 3,2 m po 9,6 m. Výška prosklené bočnice od 1,8 m do 4 m. Zasklení – sklo s = 4 mm, zdvojené zasklení (s = 4mm 2 x), dvojsklo, polykarbonáty, plexiglasy, polypropyleny. Skleníky repas upravujeme dle požadavků zahradníků a českých norem. Repasované skleníkové konstrukce se používají nejen jako skleníky pěstební a prodejní, ale jsou vhodné i pro výstavbu různých přístřešků, pergol, provozních a skladovacích prostor, garáží atd.
V současné době je značný zájem odborné zahradnické veřejnosti o výstavbu prodejních skleníků. Na základě praktických zkušeností, které naše firma získala při jednání se zákazníky a to nejen při sjednávání zakázek, ale i při následném provozování prodejních skleníků nabízíme prodejní skleníky v tomto provedení:
– výška podezdívky vhodná z KB bloků = 0,7 m
– výška prosklené bočnice cca 3 m
– šíře lodi – 6,4 m a 9,6 m
– skleníková utěsněná vrata – šíře 2,4 x 2,8 m
– plastové dveře automaticky ovládané – šíře 1,2 x 2 m.

Skleníková konstrukce, zasklení.
– nosná konstrukce – repas – jaklové profily, žárově pozinkované. Střecha, opláštění bočnic, štítů – hliníkové profily.
– zasklení sklem s = 4 mm. Sklo je uloženo ve střeše do drážek Al profilů v bočnici a štítech utěsněno pryžovými, případně plastovými profily.
– praktická a vzhledově zajímavá je zastřešená pergola nad vstupními dveřmi prodejní části skleníku.
– nosnou konstrukci upravujeme pro následné zabudování horizontální tepelné a stínovací clony.

Další úpravy.
Pro zasklení bočnic a štítů dvojsklem „Ditherm“, polykarbonátem, je opláštění navrženo z nových jaklových, žárově pozinkovaných profilů, zasklívací materiály jsou upevněny a současně utěsněny novými pryžovými profily.
– zateplení okapových žlabů izolačním pásem s hliníkovou folií o síle pásu 8 – 10 mm.

Vnitřní vybavení prodejního skleníku.
– vytápění vnitřního prostoru, systém teplovodu 90/70 C, registry z hladkých trubek průměr 60 na vnitřní teplotu +5 C při teplotě venku -12 C. Při nižších venkovních teplotách použít přitápění teplovzdušnými agregáty, na př. PRIWA.
– přesuvné pěstební stoly, výplně horního rámu stolu – plastové vaničky, impregnovaná deska Cemvin, pozinkované pletivo.
– zahradní stoly – viz obr.
– tepelné, stínovací a zatemňovací clony
Zahradní stůl.

Zahradní stoly se osvědčují při nabídce rostlin v prodejních sklenících. Odstraňují namáhavou práci obsluhujícího personálu.

Standardní rozměry stolu:
šířka ……………. 1,2 m
délka …………… 2,0 m
výška …………… 0,94 m
Nosnou konstrukci tvoří dvě nohy tvaru H, které jsou vyrobeny z jaklového uzavřeného profilu žárově pozinkovaného, propojeného třemi jaklovými profily. Nosný rám je opatřen pojezdovými kolečky průměr 12 cm. 2 ks pevné, 2 ks otočné s nášlapnými brzdami. Kolečka průměru 12 cm umožňují plynulý pojezd po zámkové dlažbě. Horní část stolu tvoří hliníkový rám s výztuží. Rám je v rozích svařen. Výška hliníkové obrubnice je 12 cm.
Deska stolu může být dodávána ve dvou variantách:
– plastová vana příliv / odliv
– deska Cemvin s impregnačním nátěrem

Současné ceny:
Zahradní stůl s plastovou vaničkou příliv / odliv cena bez DPH ………… 7 600,-Kč
Zahradní stůl s deskou Cemvin cena bez DPH ………………………… 7 000

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *