06.06.2005 | 03:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Repasované skleníky

V loňském únorovém Zahradnictví jsem Vám zahradnické odborné veřejnosti nabídl ve stručnosti výrobní program a poskytované služby naší rodinnou firmou. Dnes si dovolím některé výrobky a poskytované služby detailněji konkretizovat.

Repasované skleníky.
Dodáváme různé typy, šíře lodí od 3,2 m po 9,6 m. Výška prosklené bočnice od 1,8 m do 4 m. Zasklení - sklo s = 4 mm, zdvojené zasklení (s = 4mm 2 x), dvojsklo, polykarbonáty, plexiglasy, polypropyleny. Skleníky repas upravujeme dle požadavků zahradníků a českých norem. Repasované skleníkové konstrukce se používají nejen jako skleníky pěstební a prodejní, ale jsou vhodné i pro výstavbu různých přístřešků, pergol, provozních a skladovacích prostor, garáží atd.
V současné době je značný zájem odborné zahradnické veřejnosti o výstavbu prodejních skleníků. Na základě praktických zkušeností, které naše firma získala při jednání se zákazníky a to nejen při sjednávání zakázek, ale i při následném provozování prodejních skleníků nabízíme prodejní skleníky v tomto provedení:
- výška podezdívky vhodná z KB bloků = 0,7 m
- výška prosklené bočnice cca 3 m
- šíře lodi - 6,4 m a 9,6 m
- skleníková utěsněná vrata - šíře 2,4 x 2,8 m
- plastové dveře automaticky ovládané - šíře 1,2 x 2 m.

Skleníková konstrukce, zasklení.
- nosná konstrukce - repas - jaklové profily, žárově pozinkované. Střecha, opláštění bočnic, štítů - hliníkové profily.
- zasklení sklem s = 4 mm. Sklo je uloženo ve střeše do drážek Al profilů v bočnici a štítech utěsněno pryžovými, případně plastovými profily.
- praktická a vzhledově zajímavá je zastřešená pergola nad vstupními dveřmi prodejní části skleníku.
- nosnou konstrukci upravujeme pro následné zabudování horizontální tepelné a stínovací clony.

Další úpravy.
Pro zasklení bočnic a štítů dvojsklem „Ditherm“, polykarbonátem, je opláštění navrženo z nových jaklových, žárově pozinkovaných profilů, zasklívací materiály jsou upevněny a současně utěsněny novými pryžovými profily.
- zateplení okapových žlabů izolačním pásem s hliníkovou folií o síle pásu 8 - 10 mm.

Vnitřní vybavení prodejního skleníku.
- vytápění vnitřního prostoru, systém teplovodu 90/70 C, registry z hladkých trubek průměr 60 na vnitřní teplotu +5 C při teplotě venku -12 C. Při nižších venkovních teplotách použít přitápění teplovzdušnými agregáty, na př. PRIWA.
- přesuvné pěstební stoly, výplně horního rámu stolu - plastové vaničky, impregnovaná deska Cemvin, pozinkované pletivo.
- zahradní stoly - viz obr.
- tepelné, stínovací a zatemňovací clony
Zahradní stůl.

Zahradní stoly se osvědčují při nabídce rostlin v prodejních sklenících. Odstraňují namáhavou práci obsluhujícího personálu.

Standardní rozměry stolu:
šířka ................ 1,2 m
délka ............... 2,0 m
výška ............... 0,94 m
Nosnou konstrukci tvoří dvě nohy tvaru H, které jsou vyrobeny z jaklového uzavřeného profilu žárově pozinkovaného, propojeného třemi jaklovými profily. Nosný rám je opatřen pojezdovými kolečky průměr 12 cm. 2 ks pevné, 2 ks otočné s nášlapnými brzdami. Kolečka průměru 12 cm umožňují plynulý pojezd po zámkové dlažbě. Horní část stolu tvoří hliníkový rám s výztuží. Rám je v rozích svařen. Výška hliníkové obrubnice je 12 cm.
Deska stolu může být dodávána ve dvou variantách:
- plastová vana příliv / odliv
- deska Cemvin s impregnačním nátěrem

Současné ceny:
Zahradní stůl s plastovou vaničkou příliv / odliv cena bez DPH ............ 7 600,-Kč
Zahradní stůl s deskou Cemvin cena bez DPH .............................. 7 000

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Komentáře k článku

  1. Dobrý den, mám dotaz, prodáváte použité (repasované) prodejní stoly?
    Mám malé zahradnictví a nákup nových stolů je finančně náročný.
    Děkuji za odpověď Haišmanová

  2. Ty kupované skleníky nic nevydrží. Také jsme ho měli a už po dvou zimách se začal rozlepovat a byly v něm takové mezery, že jsme ho vyhodili. Rozhodl jsem se skleník postavit, protože jinak by to bylo to samé. Koupil jsem si hliníkové profily z https://eshop.sharplayers.cz/hlinikove-profily a skla, žádný makrolon a podobně a skleník jsem zhruba za týden postavil a je klid. Takový nám vydrží na věky. Maximálně v něm vyměním tabuli skla, když praskne.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down