První letošní kurzy o víně

Národní vinařské centrum a Salon vín připravili první vzdělávací akce o víně na začátek letošního roku. V blízké době budou vypsány termíny školení pro degustátory - školení se zahraničními víny, proškolování degustátorů spojené s vyhodnocováním degustátorských schopností a školení a zkoušky pro nové degustátory. Připravují také zbrusu nové školení s tematikou používání sudů barrique.

Prvním letošním kurzem je v pátek 21. 1. 2022 Úspěšná prezentace vína. Základy senzorického hodnocení budou získávat účastníci kurzu Úvod do degustace vína vypsaném na následující den - sobotu 22. 1.  Sommelierské dovednosti si mohou osvojit na praktické části vzdělávacího programu Sommelier junior (3.-4. 2.), případně na kurzu Snoubení vína a pokrmů (11. 2.). Zejména vinařům se bude určitě hodit nový kurz v naší nabídce - Problematika kyslíku ve výrobě vína (7. 2.) a praktická část kombinovaného vzdělávacího programu Moderní vinař (3.-4. 3.).

Pokud bude kurz obsazený, mohou se zájemci zaregistrovat jako náhradník nebo/a do formulářů pro předběžné zájemce o další termín. Šance na dodatečné zařazení mezi účastníky je do poslední chvíle; registrací mezi zájemce bude urychleno vypsání nového termínu.

Zdroj: Národní vinařské centrum

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down