Prezentace profesionálních strojů

V polovině měsíce září proběhly na mezinárodním havlíčkobrodském letišti tradiční Dny zahradní a komunální techniky pořádané vydavatelstvím Profi Press s. r. o. Letošní již osmý ročník, provázený pěkným počasím, se těšil jak zájmu vystavovatelů tak i návštěvnosti z řad laické i odborné veřejnosti.

Během dvou výstavních dní byl pro přítomné připraven bohatý doprovodný program, zahrnující vedle individuální přehlídky strojů rovněž organizovanou a komentovanou ukázku traktorů a později i univerzálních nosičů při údržbě zeleně. Divácky velmi atraktivní se stala letecká akrobatická show Jana Adamce v letounu Extra 300 L, který předváděl neskutečné kreace nad hlavami vystavujících a diváků, ale také bohatá tombola.

Letošní ročník byl pořádán opět pod záštitou starosty města Havlíčkův Brod Jana Tecla a za hladký průběh předváděcí akce patří velký dík tovněž havlíčkobrodským technickým službám.

Více informací o celé akci a jednotlivých vystavovatelích najdete ve sepciální příloze DZKT, která samostatně vyjde v prosincovém čísle časopisu Zahradnictví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *