01.09.2014 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prestiž IPM ESSEN stále na vzestupu

Mezinárodní zahradnický veletrh IPM (Internationale Pflanzenmesse) si za dobu svého konání získal status jedné z nejprestižnějších evropských i světových výstavnických akcí tohoto zaměření. 32. ročník veletrhu, který se konal od 28.–31. ledna v areálu německého výstaviště Messe Essen GmbH, zaznamenal další vzestup na mezinárodním poli v počtu vystavovatelů i uzavřených obchodů. Zvýšená pozornost návštěvníků byla věnována zejména pěstebním technologiím.

Mezinárodní veletrh IPM Essen je jedinečný svou komplexností a rozmanitostí, jakou je zde zahradnický obor zastoupen. Na výstavní ploše přesahující 105 000 m 2 prezentovalo své výpěstky, produkty a nabízené služby přes 1550 firem z více než 45 zemí.

Oproti loňskému ročníku zaznamenali organizátoři akce 10% nárůst zahraničních návštěvníků, z celkové návštěvnosti veletrhu tak tvoří 40 %. Více návštěvníků přijelo ze zemí Středního východu, Asie a Austrálie. Zajímavé výsledky přinesla rovněž návštěvnická anketa. Přestože 76 % návštěvníků veletrhu se nejvíce zajímá o zahradnické výpěstky, 41 % dotázaných zaujala sekce pěstebních technologií.*

(red)

Více informací a zajímavostí o zahradnickém veletrhu naleznete v tištěné verzi časopisu Zahradnictví 3/2014

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down