31.01.2022 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Předseda SKF ČR končí ve své funkci

Ing. Jiří Horák dnes ukončil svou funkci předsedy Svazu květinářů a floristů České republiky. Třináct let hájil zájmy květinářů i floristů, účastnl se jednání s politky i zástupci organizací zeleného sektoru. Stál za vznikem značky Česká květina, jeho prioritou byla podpora českých producentů a v neposlední řadě také vzdělávání budoucích generací všech odvětví zahradnického oboru. Přikládáme jeho vyjádření.

Dobrý den vážení, dovoluji si Vás touto cestou informovat, že k 31. lednu 2022 končím jako předseda SKF ČR a současně končím i v předsednictvu Svazu. Děkuji Vám všem velice srdečně za iniciativu, podporu a někdy i za kritiku. Třináct let jsem funkci vykonával, jak jsem nejlépe uměl. Dopustil jsem se řady chyb a hlavně nedůsledností. Moje důvody odchodu jsou následující.

Neumím a nechci jednat se současnou vládní sestavou 4+1. Stejné je to na MZe a SZIFu. Škodil bych SKF ČR. Neumím se domluvit cizí řečí. Moje ostuda. Neovládám a nestíhám práci s novými technologiemi. Už jsem starý! Jsem unaven a vyhořelý. Nepřináším nové podněty pro činnost. Pokud mi to situace dovolí, chtěl bych zůstat i nadále členem a do práce se zapojit. Věřím, že Svaz květinářů a floristů ČR má svoje opodstatnění a místo v našem oboru.

Přeji jemu a nám vše dobré! Ještě jednou Vám velice srdečně děkuji.

S květinovým a floristickým pozdravem

Ing. Jiří Horák

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down