03.06.2018 | 12:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Předpremiéra GaLaBau poodhalila jednotlivá dějství veletrhu

Od 12. do 15. září 2018 se v německém Norimberku odehraje po dvou letech další dějství oborového veletrhu GaLaBau na ploše převyšující 62 tisíc metrů čtverečních. Jde již o 23. ročník mezinárodního veletrhu zaměřeného na veřejnou zeleň a krajinnou architekturu. V květnu pozvali pořadatelé novináře na preview, malou ochutnávku připravované akce.

Pořadatelé jednoho z nejvýznamnějších veletrhů, kde se setkávají profesionálové ze zeleného odvětví z celé Evropy, v letošním ročníku očekávají účast kolem 1400 vystavovatelů a zhruba 65 000 odborných návštěvníků. Den před samotným veletrhem, 11. září, se na výstavišti odehraje fórum Rokování s motoristy ve spolupráci s odborným magazínem Motorist. Letos poprvé budou vystavovatelé po čtyři dny představovat ucelenou nabídku pro projektování, realizaci a údržbu zahrad, parků a zelených ploch v celkem čtrnácti veletržních halách. Pro návštěvníky je připravený bohatý doprovodný program, nebude chybět expertní fórum GaLaBau Landscape Talks nebo odborné konference.

Zájem ze strany mezinárodních vystavovatelů neustále roste, letos se například na veletrh přihlásilo více nizozemských společností, které budou vystavovat na výstavní ploše větší proti roku 2016 o padesát procent. Dánsko a Česká republika budou vystavovat na ploše větší dokonce o 70 procent.

Celý článek naleznete v časopisu Zahradnictví č. 6 /2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down