11.10.2021 | 01:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Poslední týden k přihlášení do soutěže Vinařství roku 2021

Nastává poslední týden, kdy je možné se přihlásit do soutěže Vinařství roku 2021. Toto období zasahuje do vrcholu sklizně a tudíž klíčové části vinařského roku. Přesto, krátký prostor k vyplnění přihlášky do soutěže a dává šanci vyniknout a ocenit celoroční snahu vinařů a vinařek.

Účastí vstupuj vinaři nejen do události se zavedenou historií a celospolečenskou prestiží, ale podpoří také praktické efekty, které soutěž přináší jak konkrétnímu vinařství, tak celému oboru.

Co výhra v soutěži přinesla vítězům minulých ročníků:

Dagmar Fialová, Sonberk, a.s. – Vinařství roku 2020
„Letošní titul nám přinesl především velký zájem veřejnosti, společně s dobrou komunikací SVČR se nám vítězství podařilo rozšířit mezi mnoho a mnoho milovníků vína, soutěž je vnímána velmi pozitivně a lidé na ni opravdu dají, což se prokázalo v dramatickém navýšení prodejů na našem eshopu v prvních týdnech po vyhlášení. Jsme za tuto zkušenost velmi rádi. Letos si dáme pauzu, ale věřím, že se v budoucnu zase někdy přihlásíme“.

Tomáš Vican, VICAN rodinné vinařství – Vinařství roku 2019
„Těžko kvantifikovat dopad neb aktivit a ocenění máme zaplať pámbů povícero, ale každopádně to pro celý tým byla velká zkušenost. Jistě měl náš úspěch pěkný mediální dosah a měl i přes divnou covidou dobu vliv na nárůst prodeje.“

Stanislav Škrobák, Vinařství Škrobák Čejkovice – Vinařství roku 2018
„Výhra v soutěži Vinařství roku nás posunula obrovským krokem kupředu. Díky velkému mediálnímu dosahu byl vzestup zájmu o naše vinařství přímo raketový. Vítězství nám nastartovalo přímí prodej vína přes e-shop, ale začaly díky němu i další obchodní vztahy. Dodalo nám také další motivaci a síly k tomu, že jsme realizovali vybudování wine bistra a boutique hotelu v našem vinařství.“

Zdroj: SV ČR

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down