19.09.2022 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pojeďte na Foodex Japan 2023!

Ministerstvo zemědělství zve české firmy k účasti na společné expozici na prestižním mezinárodním potravinářském veletrhu Foodex Japan 2023, který se uskuteční ve dnech 7.-10. 3. 2023 na výstavišti Tokyo Big Sight v japonském Tokiu. S cílem podpořit firmy vyrábějící a obchodující s českými potravinami v pronikání na zahraniční trhy připravuje Ministerstvo zemědělství na tomto veletrhu národní expozici.

Foodex Japan je jeden z nejvýznamnějších potravinářských veletrhů konaných v Asii. Jedná se o akci kontinentálního významu, která nabízí vstup nejen na náročný japonský trh, ale i další země Asie. Veletrh není určen veřejnosti a je tak navštěvován výhradně zástupci firem působících v potravinářství a gastronomii.

Vystavovatelé mají tak možnost mít v této expozici zajištěny zvýhodněné podmínky účasti! Účast na veletrhu bude zahrnuta také v tištěném propagačním katalogu – Průvodce expozicí. Účast firem na tomto veletrhu je podporována v rámci dotačního podprogramu 9.H. Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí. Stavba expozice včetně technického zabezpečení je plně v režii Ministerstva zemědělství, firmy si objednají vlastní plochu o velikosti 3 m2.

Přihlášku k účasti do společné expozice Ministerstva zemědělství na veletrhu Foodex Japan 2023 je nutno zaslat nejpozději do 17. října 2022 na e-mail: jitka.borkovcova@mze.cz. Podrobné informace jsou uvedeny na stránkách Ministerstva zemědělství.*

Zdroj: MZe

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down