20.01.2015 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podporují prodej českých výpěstků

Členové Svazu školkařů ČR mohou každoročně předvést na brněnském veletržním výstavišti svůj sortiment zahradních výpěstků. Návštěvníci, převážně z maloobchodních prodejen a firem realizujících a udržujících zeleň, kteří minulý týden zavítali již na čtvrtý ročník Zelené burzy, měli jedinečnou možnost shlédnout na jednom místě široký sortiment zahradnických center ze všech koutů České republiky, ale i z Polska či Slovenska, a vybrané druhy rostlin si rovnou objednat. Podle organizátorů akce jde především o podporu prodeje českých výpěstků.

K vidění byly listnaté i jehličnaté okrasné dřeviny balové či kontejnerované, sadové a alejové stromy, ovocné stromy a keře, trvalky a traviny, ale i různé druhy substrátů a hnojiv, nářadí či zahradnických pomůcek.

Pro větší přehlednost je burza členěna abecedně podle názvů vystavujících firem a každá z nich vystavuje vybrané výpěstky opět v abecedním uspořádání podle latinských názvů rostlin. U prezentovaných rostlin nechybí latinský název a odrůda, uvedení velikosti rostliny, velikosti kontejneru, základní velkoodběratelská cena bez DPH a velkoodběratelská cena bez DPH včetně dopravních nákladů v rámci ČR.

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 35 zahradnických firem a zavítalo sem více než pět stovek návštěvníků z České republiky, Slovenské republiky, Polska, Německa, Maďarska i Nizozemska.*

 

Více informací se dozvíte na stránkách časopisu zahradnictví a v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down