04.09.2014 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Okrasné dřeviny v Kadani

S pestrou skladbu sortimentu firmy Studený s. r. o. spolu s několika novinkami se mohli seznámit návštěvníci akce nazvané Okrasné dřeviny v Kadani, která je koncipována jako kontraktační výstava zahradnických výpěstků, se zaměřením výhradně na velkoobchodní prodej rostlinného materiálu pro realizační firmy, zahradní centra a další společnosti podnikající v zahradnickém či školkařském oboru.

Počátkem letošního roku se již podruhé, pod taktovkou samotné firmy Studený s. r. o., přeměnil areál logistické společnosti Flor–Express–Kadaň, s. r. o., na plochu výstavní. Pomocí přehledného systému – katalogu a jmenovek u každé rostliny – mohli návštěvníci pohodlně vybírat z více než dvou tisíců taxonů a své objednávky pak realizovat přímo na místě. Jejich následnou expedici profesionálně zajišťuje logistická společnost Flor–Express–Kadaň, s. r. o., v termínu podle požadavků každého odběratele.*

Text a foto Jana Lapáčková

Celý text článku naleznete v tištěné verzi časopisu Zahradnictví 3/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

  1. Potřebujeme nahradit přestárlí strom.Vybrali jsme si lípu.Jde o to vyhovět ochráncům přírody.Jsme Stavební bytové družsto v Klášterci nad Ohří.šlo by o stromek o průměru 14cm. Děkuji za informaci. Václav Linhart.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down