14.11.2021 | 05:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

O pohár Karla IV.

Znovuobnovená vinařská soutěž O pohár Karla IV. Hodnocení proběhne v úterý 16. 11. 2021 v Kutné Hoře a slavnostní vyhlášení výsledků v aule České zemědělské univerzity v Praze dne 26. 11. 2021.

Hlavním organizátorem soutěže je Cech českých vinařů. Garantem soutěže a odborným vedoucím hodnocení je pan Jiří Čábelka. Hodnocení vín se uskuteční v úterý dne 16. listopadu 2021 v Kutné Hoře. Členy odborných hodnotících komisí budou pouze zkušení degustátoři s platnými degustátorskými zkouškami, resp. odborníci s mezinárodní působností. Vítězná vína kromě medailí obdrží ocenění ve formě finanční hotovosti či hodnotným věcných darů od partnerů soutěže, a to vždy nejlepší víno či kolekce v kategoriích: nejlepší kolekce vín, celkový šampion soutěže, šampion bílých vín, šampion červených vín, cena pro nejlepší víno Pinot noir a cena pro nejlepší víno vinařské oblasti Čechy.

Prezentace soutěže, vyhlášení výsledků, předání cen a degustace soutěžních vín proběhne v pátek dne 26. listopadu 2021 od 15 hod v Aule České zemědělské univerzity Praha. Od 13 hod se uskuteční tamtéž série přednášek k aktuálním tématům vinařství a vinohradnictví.

Zdroj: SVCR

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down