02.03.2022 | 03:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový image materiál – Vinařství a víno v České republice

Národní vinařské centrum v těchto dnech vydalo s podporou Vinařského fondu nový česko-anglický tištěný image materiál Vinařství a víno v České republice – Viticulture and Wine in the Czech Republic, reprezentativní tiskovinu propagující toto významné odvětví tuzemského zemědělství. Svou uceleností a rozsahem se jistě stane dobrým průvodcem exportním manažerům, obchodníkům s vínem, novinářům a lidem propagujícím značku vína z Moravy a vína z Čech.

Nový informační a propagační materiál seznámí čtenáře se základními statistikami, historií, přírodními podmínkami, vinařskými oblastmi a podoblastmi, kategorizací vín, rozmanitostí stylů výroby vína i odrůd, vinařskou turistikou, párováním vína a jídla, úspěchy našeho vinařství a v neposlední řadě s unikátností a exportním potenciálem tuzemských vín. Doplněn je spoustou ilustračních fotografií a obrázků.

Image materiál bude distribuován elektronicky a v tištěné podobě. Tištěný materiál je možné získat v našem sídle – Centrum Excelence, Sobotní 1029, Valtice v čase 8.00–15.30 hod. Je také možné si ji objednat v e-shopu a nechat zaslat (po úhradě poštovného a balného) spediční službou.      

Projekt vznikl s finanční podporou Vinařského fondu České republiky.*

Zdroj: Salon vín

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down