05.05.2005 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinka od firmy Plastia - Samozavlažovací truhlík Siesta

Samozavlažovací truhlík s integrovaným rezervoárem vody Siesta je členem velké rodiny samozavlažovacích nádob Siesta od firmy Plastia. Tyto profesionální zavlažovací nádoby, na rozdíl od některých lacinějších imitací, splňují 2 zásadní podmínky pro správný růst rostlin v samozavlažovacích nádobách:

1. Mezi hladinou vody a vložkou je záměrně ponechána vzduchová mezera, která zabraňuje tomu, aby docházelo ke hnilobě kořenů.
2.Vložka má v sobě dostatek prostupujících otvorů, které mají stejný efekt jako v bodě 1.
K nezanedbatelné výhodě truhlíku Siesta patří také to, že vložka i nalévací otvor tvoří jeden díl, takže je do příští sezóny nepoztrácíte.
Pravidelný přísun vody v truhlíku zajišťují jak vzlínací dutiny, tak i knoty.Pokud nejste příznivcem knotů, jednoduše knoty vytáhněte
Složení samozavlažovacího truhlíku Siesta /logo/ : /umístit vedle obrázku řezu/
Samozavlažovací truhlík Siesta je vybaven přepadovými dutinami pro udržení stálé hladiny vody. Tyto dutiny stále udržují hladinu vody ve vzdálenosti 5 mm od vložky a od substrátu. Tím je zabráněno tomu, aby se substrát přemokřil. Zároveň je v tomto prostoru přítomen vzduch, který zabrání hnití kořenů.
Jako příslušenství k truhlíku je možno zakoupit hladinoměr, který Vám ukáže, v kterém místě dosáhla hladina k přepadovému otvoru.
Pokud truhlík stavíte na šikmý okenní parapet, jistě využijete 2 vyrovnávací nožičky.
Aby se truhlík nedeformoval, je v základním vybavení truhlíku přiložena spona.
Aby byla naše nabídka kompletní, připravily jsme k truhlíku celou řadu kovových úchytů a držáků, které Vám umožní jej umístit na balkóny a okna.
Přejeme Vám hodně radosti s Vašimi květinami.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down