07.12.2023 | 04:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové vinařské kurzy i podcast o víně

Letošní série vzdělávacích programů Národního vinařského centra se pomalu chýlí ke konci. V prosinci vás čeká regionální vinařský workshop na Znojemsku a kurz „Blendování – cesta ke konzistentním vínům“ – 13. prosince. Do nového roku vstoupí s čerstvou nabídkou vzdělávacích programů plnou novinek.

První novinkou budou gastro workshopy pro vinaře s názvem „Jak na gastro a vinné párování?“. Workshopy se budou soustředit na specifika gastro provozů z pohledu potenciálního prodejního kanálu pro vinaře a národní sommelierka účastníkům předá rady, jak v tomto segmentu uspět. Těšit se můžete i na unikátní masterclass např. na téma PIWI odrůd, šumivých vín a na odrůdu Frankovka. Pro začátečníky či milovníky vína máme připraveny další běhy kurzů Úvod do degustace vína, Snoubení vína a pokrmů a Sommelier junior. Přehled všech již vypsaných vzdělávacích akcí najdete v sekci Kurzy a semináře.

Červený nebo bílý?

Národní sommelierka se svým podcastem Červený nebo bílý? zamířila do Nosislavy za Vojtou z Vinařství Válka. V nové epizodě se s posluchači Vojta podělí o svou filozofii, která Vinařství Válka dostala do finále prestižní soutěže Vinařství roku 2023. Dozvíte se, jak se u Válků vína tvoří, jaká je historie tohoto rodinného vinařství a Vojta také představí svou velice oblíbenou oranžovou Pálavu.

Zdroj: Salon vín

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down