20.08.2022 | 10:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mez. zahradnický veletrh Tulln od 1. do 5. září 2022

Největší výstava květin v Evropě: „Květinová móda – [módní] přehlídka květin“

Mez. zahradnický veletrh v Tullnu s výstavní plochou a zahradou o celkové rozloze 200 000 m2 představuje vrchol rakouského veletržního roku 2022. Až 450 vystavovatelů tu představuje vše, co nějak souvisí se zahradami a rostlinami. Mimořádným vyvrcholením Mezinárodního zahradnického veletrhu v Tullnu je největší evropská výstava květin, která letos proběhne pod mottem: „Květinová móda – [módní] přehlídka květin“. Nejlepší rakouští zahradníci a floristé vykouzlí v prostorách nové Donauhalle z přibližně 200 000 květin hotovou záplavu květů.

Největší výstava květin v Evropě: „Květinová móda – [módní] přehlídka květin“

Nejlepší rakouští floristé překvapí návštěvníky kreativními květinovými aranžmá inspirovanými letošním mottem „Květinová móda – [módní] přehlídka květin“. Těšit se mohou např. na Květinu na molu, Vznášející se tylové sukně, Přehlídku gumových holínek, Éru charlestonu, Romantickou svatební módu či Klobouky Royal Ascot na koňských dostizích. Na „[módní] přehlídce květin“ se květiny umělecky naaranžují do atraktivní podoby a představují mimořádný zlatý hřeb Mezinárodního zahradnického veletrhu v Tullnu. Celkový zážitek z veletrhu završují působivé speciální výstavy.

Podzim je nejlepší dobou na výsadbu

Vše pro amatérské i profesionální zahradníky: zahradní design, zahradní náčiní, zahradní nářadí, zahradní osvětlení, bazény, přírodní bazény, vyvýšené záhony, hrnčířské a keramické zboží, květináče, květiny, cibuloviny, ovocné a okrasné dřeviny, rostliny a orchideje, zelenina, trvalky, letní a zimní zahrady, stínicí systémy, ale i wellness a zahradní nábytek.*

Zdroj: PROTEXT

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down