29.08.2022 | 01:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mělnické vinobraní bude mít letos rozšířený program, přibude pouliční scéna

Mělnické vinobraní bude mít letos rozšířený program, přibude například pouliční scéna. Uskuteční se od 16. do 18. září. Nebude chybět ani tradiční sobotní historický průvod. Jde o největší městskou akci, řekl místostarosta Mělníka Petr Volf (Mělničané).

K obvyklým hudebním scénám a dětské scéně se letos přidá pouliční scéna v Husově ulici a Degustační dvůr. "Letos počítáme se šesti programovými scénami," uvedl Volf. Na Degustačním dvoře kromě ochutnávek a představení vín čeká na návštěvníky také snoubení mělnických vín se speciálně připravenými pokrmy pro příležitost vinobraní.

Návštěvníci si poslechnou třeba kapely Mig 21, Wohnout, Sto zvířat, Tatabojs a řadu dalších. V doprovodném programu bude zvýhodněné vstupné na zámek, možnost prohlídky kostnice, mělnického podzemí či plavby na vyhlídkové lodi Fidelio.

Letos město podle místostarosty prodloužilo mezery mezi vystoupeními, aby lidé mohli v klidu přecházet mezi scénami. Stejně jako při minulých ročnících budou stánkaři využívat zálohované kelímky, snižuje se tak množství odpadu.

I kvůli nárůstu cen energií a služeb muselo město podle Volfa zvýšit vstupné, jednodenní vyjde na 250 korun a třídenní na 400 korun, v předprodeji je možnost koupit třídenní vstupenku o 100 korun levněji. V neplacené zóně v Tyršově ulici a na náměstí Karla IV. budou různé atrakce a stánky.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down