20.11.2022 | 08:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Masterclass s mezinárodním expertem Willi Balanjukem

Pilotní běhy nových vzdělávacích akcí Národního vinařského centra pod vedením národní sommelierky Kláry Kollárové uzavře poslední listopadový den masterclass se zahraničním hostem Willim Balanjukem, rakouským odborníkem na marketing a prodej vína na evropském trhu.  

Ve středu 30. listopadu přijede do Národního vinařského centra uznávaný rakouský sommelier, novinář (A la Carte), certifikovaný přednášející WSET a Wein Akademiker Willi Balanjuk, jehož poutavou přednášku mohli zažít účastníci konference letošního Oenofora. Tentokrát přijal pozvání národní sommelierky Kláry Kollárové do Valtic.

Pro pilotní masterclass ve Valticích  lektor pečlivě vybral 15 vín, v rámci nichž odprezentuje vinařsky úspěšné koncepty evropského trhu s vínem. Současně je i porovná s reprezentanty našich vín a posoudí jejich šance na prosazení na zahraničních trzích. Účastníci se mou těšit např. na srovnání top vín z odrůd Veltlínské zelené, Rulandské bílé v různých ročnících i méně známá zajímavá vína, která se prosadila na evropském trhu.

„Willi Balanjuk je především špičkový degustátor, který dokáže nejen ohodnotit a podrobně popsat víno, ale díky svým znalostem vinařského segmentu i definovat cenové rozmezí, v jakém by mělo šanci na úspěch na evropských trzích“, uvedl jeden z účastníků květnové konference.

Pokud se tedy chcete dozvědět, které víno je pro evropské konzumenty atraktivní, jaká vína se pijí v segmentu do 15 EUR či zjistit, jak obstojí náš veltlín v zahraniční konkurenci, neváhejte a přihlaste se na stránkách Národního vinařského centra. Přednáška bude simultánně tlumočena (z angličtiny, do sluchátek). Projekt probíhá s podporou Vinařského fondu a za přispění Národního vinařského centra.*

Zdroj: Vína z Moravy, vína z Čech

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down