09.12.2023 | 04:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lektorské programy na Ohradě lze navštívit i mimo sezonu

Návštěvnická sezona končí a brány muzea se zavírají. Školní kolektivy a další zájemci o lektorské programy však muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství na loveckém zámku Ohrada mohou navštívit kdykoli v průběhu celého roku. 

Muzeum nyní nabízí devět lektorských programů navazujících na výstavy a expozice muzea. S aktuálně největším škůdcem českých lesů vás seznámí program Lýkožrout smrkový – pohroma lesa, lesnickým tématům se věnují Letokruhy – kronika života stromůCesta dřeva, Lesnictví a matematika, Dubová alej aneb pojďte s námi ven a Listy. Na lektorském programu České národní psí plemeno – český fousek poznáte původ známého českého psího plemene a na programu Ptáci našich lesů se dozvíte mnohé zajímavosti nebo kuriozity o konkrétních druzích našich ptáků. 

Lektorské programy na Ohradě jsou zážitek

Lektorské programy ohradského muzea jsou určené pro děti od mateřských škol až po střední školy, vždy přizpůsobené věku návštěvníků. Výklad probíhá zábavnou zážitkovou formou, pro děti jsou připraveny pracovní listy, pro učitele tištěný obsah programu a metodika výuky.

Zdroj: NZM

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down