16.07.2002 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lehké kovové prvky do parků a zahrad

V letošním roce jsme se na několika našich výstavách setkali s výrobky firmy Galleria Garden. Jednoduchá čistá konstrukce různě velkých altánů a půlaltánů, oblouky, pergoly, ale i nábytek jako houpačky, lavice, stoly (kruh, ovál, čtverec a obdélník), židle a křesla. Možná, že nemáte dostatek místa na větší kusy, tak si můžete vybrat třeba držák na truhlíky, různé stojany, trojnožky, pyramidu nebo kouli pro popínavé rostliny.

Ti, kteří navštívili letní Floru Olomouc si mohli výrobky prohlédnout, popřípadě vyzkoušet jejich pohodlnost na galerii pavilonu A.
Zahradní nábytek je v celokovovém provedení, který je možné umístit jak do interiéru, tak i exteriéru. Jeho využití je opravdu široké. Nalezne uplatnění v zahradě, stejně tak dobře jako v zimní zahradě, restauraci, parku nebo malém odpočinkovém koutu. Některé prvky jsou vhodné i na balkony a lodžie. Má lehkou, pevnou a stabilní konstrukci. Velkou předností je jeho stohovatelnost, kterou ocení majitel především v zimním období.
Drátěné zahradní výrobky jsou také celokovové jednoduchých tvarů – jehlany, kužele, cibule, oblouky a různé stojany. Mohou se umístit na travnaté plochy, kde slouží jako opora pro popínavé okrasné rostliny. Výsledný tvar porostu je dán tvarem konstrukce, takže je možné vytvářet velmi zajímavé, neobvyklé kompozice.
Zahradní altánky jsou ručně kovářsky zpracované ve tvaru pravidelného osmi nebo desetistěnu. Další variantou je půlkruhové provedení - půlaltánek, který je doplněný zavěšenými lavicemi na vnitřních stěnách konstrukce. Na altány je možné zavěsit kovové držáky na převislé rostliny nebo naopak kostra altánku může sloužit jako podpěra pro popínavé rostliny.
Nevyberete-li si v katalogu, jistě uspějete při zakázkové výrobě. V nestandardní nabídce jsou kovové brány, dveře, mříže, zábradlí, servírovací stolky, plotová pole, okrasné regály, svícny, závěsy na květiny a další výrobky uměleckého kovářství, které dodávají podle požadavků zákazníků.
Všechny výrobky jsou povrchově upraveny vypalovanými komaxitovými barvami v různých barevných odstínech podle barevného vzorníku RAL. Zahradní nábytek a drátěné zahradní výrobky jsou pozinkovány a dále povrchově upraveny buď komaxitovými barvami nebo speciální fluidní technologií, která zabezpečuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům.
Na výrobky se vztahuje tříroční záruka. Dodávky se řeší do tří týdnů.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down