22.09.2022 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kopidlenský kvítek – 28. ročník Mistrovství České republiky v zahradnickém oboru

Kopidlenský kvítek je mezinárodní soutěž žáků středních zahradnických škol spojená s přírodovědnými soutěžemi žáků základních škol, která vrcholí velkou zahradnickou prodejní výstavou s doprovodným programem.

Žáci soutěží v pěti základních disciplínách: řízkování, roubování, poznávání rostlin, aranžování květin a ve výsadbě rostlin. Musí prokázat univerzální znalosti a dovednosti v zahradnickém oboru. Jsou hodnoceni v jednotlivých disciplínách a jsou také hodnoceni celkově jako jednotlivci i družstva.

Vítěz soutěže je držitelem zlaté plakety České ručičky pro daný školní rok jako nejlepší zahradník roku. Ocenění se předává na slavnostním galavečeru v Brně. Přihlášky pro pozvané vystavovatele a prodejce budou odeslány nejpozději do 20. 9. tohoto roku. Uzávěrka přihlašování včetně platby za pronajatou plochu je 30. 9. 2022. Platbu za pronájem výstavní či prodejní plochy je potřeba uhradit nejpozději do 3. 10. 2022. Noví zájemci o pronájem prodejní a výstavní plochy (zahradníci, řemeslníci) mohou  kontaktovat koordinátora výstavní a prodejní části Kopidlenského kvítku Mgr.Tomáše Háska prostřednictvím e-mailu: kkvitek.vystava@seznam.cz . Mapka výstaviště s podrobným plánem rozmístění vystavovatelů bude k dispozici na internetových stránkách školy od 6.10.2022.

 soutěže středních škol – 5.–6. 10. 2022

  soutěže základních škol – 7. 10. 2022

  prodejní výstava – 8. 10. 2022

Zdroj: Svaz školkařů a Zahradnická škola Kopidlno*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down