08.06.2011 | 04:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Koncem června v Eisenachu

Výstavní plocha o velikosti přesahující 250 tisíc metrů čtverečních se stane po tři dny domovem strojů pro zelený průmysl prezentovaných na letištní ploše nedaleko Eisenachu v rámci veletrhu Demopark a Demogolf 2011. Bezmála 400 vystavovatelů nabídne v jedné z největších venkovních expozic stroje pro profesionální péči o travnaté a zpevněné plochy, údržbu krajiny i zahrad. O přínosu akce svědčí stále se zvyšující se množství vystavovatelů a návštěvníků.

Na návštěvníky již čtvrtého ročníku této akce je připraveno velké množství novinek. Ty budou bojovat o prestižní ocenění. Trendem jsou např. elektronické řídící systémy, které významně optimalizují výkon stroje či alternativní řešení pohonu. Novinky i již známé exempláře mají možnost předvést své přednosti přímo v terénu – každá zúčastněná společnost disponuje určitou zatravněnou či betonovou plochou, na které v průběhu tří výstavních dní může prezentovat své stroje.
Organizace podobné akce se často neobejde bez problémů při příjezdu či parkování. Aby zamezili případným kolonám a zdržením, přináší tak pořadatelé v úzké koordinaci s místní správou lepší řešení dotčených komunikací. Jedná se kompletní změnu dopravní situace tak, aby cesta na výstaviště byla pro návštěvníky co nejméně stresující a náročná. Pro příjezd může být např. využito více sjezdů z dálnice A4 a nejbližší z nich B 84 (Eisenach Ost) je pouhé tři kilometry od vjezdu do areálu. Dosáhnout areálu v ranní špičce tak bude možné velmi rychle. Jako parkoviště budou nově sloužit betonové runwaye, které umožní snadnější a pohodlnější parkování.
Německo v loňském roce zaznamenalo 17% nárůst výroby strojů a vybavení pro údržbu zahrad a krajiny a dosáhlo v této oblasti nepředstavitelných 500 milionů eur. V roce 2011 se očekává nárůst o dalších deset procent. Zahradnictví a krajinářství se tak řadí k jedné z nejrychleji rostoucích výrobních oblastí. I požadavky trhu se zvyšují a v loňském roce Němci utratili za toto zboží 741 milionů eur. Nárůst byl díky tuhé zimě znatelný především v nákupu techniky pro zimní údržbu. Podobný trend je očekáván i v roce letošním, a to jak v Německu, tak v okolních zemích.
Ti, kteří uvažují o investici, mohou navštívit letošní veletrh Demopark a Demogolf, který se koná mezi 26. a 28. červnem na letišti nedaleko německého Eisenachu. Více informací naleznete na www.demopark.de.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down