22.01.2023 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

KLASA slaví dvacetiny, nadělila si přes dvacet nově oceněných výrobků

Logem KLASA jsou kvalitní výrobky označovány již od roku 2003. Nově mohou označení nést například pětice mléčných výrobků z mlékárny Čerstvě nadojeno s. r. o., na vitamin B3 a železo bohatá červená cibule z Všestar nebo sladké kanadské borůvky z Farmy Bobule s. r. o.

Výrobky označené logem Klasa garantují výjimečnou kvalitu v porovnání s běžně dostupnými potravinami. Značku uděluje ministr zemědělství a po celou tříletou dobu platnosti certifikátu jsou kontrolovány Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí a Státní veterinární správou.
Nyní nově naleznete logo kvality například na těchto výrobcích:
Kanadské borůvky výrobce Farma Bobule s. r. o. Na borůvkové farmě v Postoupkách mají vysazené různé odrůdy borůvek, které postupně v létě dozrávají. Zákazník si borůvky může od začátku července do konce září nasbírat sám, případně si je může na farmě zakoupit již natrhané. Farma si zakládá především na způsobu pěstování.
Cibule červená od VITAL Czech s.r.o. Celá skupina VITAL Czech hospodaří v blízkosti Všestar u Hradce Králové na výměře téměř tři tisíce hektarů půdy. Historie pěstování cibule ve Všestarech sahá až do roku 1964 a i díky zdejším úrodným půdám a nadmořské výšce vyniká Všestarská cibule velkým podílem vitaminu B3 a železa.

Kompletní seznam nově oceněných produktů naleznete zde.

Zdroj: SZIF*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down