Kemira – světoznámý výrobce speciálních hnojiv

V roce 2003 ve spolupráci s firmou Berry servis, s. r. o., vstoupil na český trh jeden z největších dodavatelů speciálních hnojiv na světě. Finská firma Kemira vyrábí širokou paletu speciálních hnojiv ve svých výrobních závodech ve Skandinávii, ale i na mnoha dalších místech po celém světě.

Jak uvedl marketing manažer pro Evropu Ulf Ingberg „v dnešním světě, kdy konkurenční tlak nutí výrobce potravin především k vyšší kvalitě a zdravotní nezávadnosti potravin, je proto pro nás naprostou nezbytností neustále pracovat na nových technologiích výživy rostlin a rovněž tyto poznatky přenášet rychle k našim zákazníkům.“ Potvrzením těchto slov je i publikace Technologie hnojení, která obsahuje přehlednou formou zpracované informace o výživě rostlin v zahradnické výrobě od základního hnojení po hydroponii. Tato publikace je ve slovenské mutaci dostupná i našim zákazníkům u firmy Berry servis.
Na našem trhu firma Berry servis, s. r. o., úspěšně představila několik základních výrobků, jako jsou bezchloridová NPK hnojiva CropCare, vodorozpustná NPK hnojiva FertiCare a hnojiva pro přípravu hydroponických roztoků.
Novinky pro nadcházející sezónu budou bezchloridové NPK hnojivo s pozvolným uvolňováním dusíku CropCare a kapalné NPK hnojivo Phosfik s vysokým obsahem fosforu pro speciální výživu jahod.
Pevně věříme, že speciální hnojiva firmy Kemira svým unikátním složením a kvalitním know-how přinesou našim pěstitelům další možnost pro vyšší výnos a zlepšení kvality produkce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *