Jednonápravové nosiče nářadí KöPPL

Tyto jednonápravové nosiče nářadí německého výrobce je možné využívat v různých pracovních oborech, od drobného zemědělství přes zelinářství, realizace zahrad až po komunální práce. Díky přednostem, jako je výborná ovladatelnost, vynikající průjezdnost terénem, bezkonkurenční manipulovatelnost na malém prostoru a samozřejmě obrovskou svahovou dostupností 100% si po právu vydobyly přední místo na českém i slovenském trhu.

Obrovská možnost využití nosičů KöPPL je samozřejmě dána širokou nabídkou modelových řad, kde si každému zákazníkovy doslova ušije sestava strojů na míru, tak aby byly uspokojeny veškeré nároky zákazníka. Z těchto důvodů je u dovozce fi. TRIGA CZ s.r.o. pravidlem praktické předvedení všech strojů ve všech možných pracovních podmínkách.
Prvotní selekce výběru nosiče KöPPL při realizaci jeho nákupu je výběr z mechanické a nebo hydrostatické převodovky. Hydrostatická převodovka je právem stále více žádaná zákazníky, pro její jednoduchost a hospodárnost. Dále se pokračuje výběrem vhodných pneu dle nasazení stroje, následuje osazení vhodným pohonným agregátem. V nabídce motorů jsou jak diesel.- nebo benzínové motory s výkonem až 22 koní. A nesmíme zapomenout a výběr vhodného příslušenství na veškeré požadované práce. Kde je nabídnuto dle sféry budoucího pracovního nasazení od žacích lišt, mulčovačů, přes rotační brány a zakladače trávníků až po radlice a sněhové frézy. Nutno dodat, že nabídka příslušenství je v reálu daleko širší.
Pokud potřebujete vyřešit své problémy s výběrem vhodné techniky, kontaktujte fi. TRIGA CZ s.r.o. / www.koppl.cz nebo tel. 585 152 080 / a určitě Vám rádi poradí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *