07.03.2006 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ITTEC – komplexní péče o travnaté plochy

Novinky pro rok 2006

RANSOMES SPIDER
Rádiem řízená svahová sekačka pro údržbu členitých terénů do sklonu 40 stupňů. Nová rotační sekačka Spider je určená pro komunální trh a firmy zabývající se údržbou zeleně a je neocenitelná zvlášť pro údržbu sjezdovek, mokřadel, ploch kolem komunikací, elektráren, letišť, horských hotelů, vodních rezervoárů a říčních toků. Může se stát Vaším velkým pomocníkem při sečení jakýchkoliv svahů, břehů, ploch v blízkosti vodních nádrží, potoků nebo nepřístupných či kopcovitých ploch.

RANSOMES FRONTLINE 728
Profesionální rotační sekačka komunálních a parkových ploch a zahrad, vhodná též do kopcovitého terénu. Jedná se o nástupce velmi oblíbených a v ČR početně zastoupených sekaček TURFCAT vyráběných v Americe pod záštitou tradičního výrobce Ransomes Jacobsen.
Sekačka Frontline nabízí trvalý náhon na všechna kola 4WD, hydrostatický pojezd a hydraulický systém, motor Kubota diesel 28 hp, posilovač řízení a rotační žací jednotky v šířkách 150, 160 nebo 180 cm. K dostání je taktéž mulčovací a cepová jednotka.

CROSSJET
Speciální mulčovací traktor do členitých a neudržovaných terénů. Díky nízkému těžišti, motoru s vysokým výkonem a použití převodovky s částečně samosvorným diferenciálem má vynikající jízdní vlastnosti i v členitém terénu. Volné zavěšení nožů zajišťuje perfektní sečení i v porostech se zvýšeným výskytem větví, kůry a štěrku. Jako novinka je verze 4 WD s motorem 23 hp.

EZGO Elektrické vozíky s korbou
Elektrické pracovní vozíky s korbou jsou velmi oblíbenými pomocníky pro dopravu nákladů, nářadí a osob. Své uplatnění nacházejí v zahradnictví, výrobních zahradách, dostihových stájích, v areálech parků, nemocnic a při údržbě větších areálů.
Výhodou je snadné ovládání, minimální údržba a tichý chod.
Pracovní vozíky jsou k dostání též v benzínové a LPG verzi.

Automatické zavlažovací systémy RAIN BIRD
Již od roku 1992 zastupuje firma Ittec na českém a slovenském trhu značku Rain Bird. Automatický zavlažovací systém Rain Bird je profesionální systém, vhodný pro jakékoliv aplikace od zahrad rodinných domů až po rozsáhlé systémy parků, veřejných a sportovních ploch. Firma Ittec poskytuje poradenství v problematice zavlažovacích systémů, pořádá školení jak v návrhu, tak v instalaci systémů a nabízí zpracování technických návrhů v celé šíři aplikací zavlažovacích systémů.

Výběr z referenčních akcí:
NKP Vyšehrad, zahrady Pražského hradu, Náměstí Českých Bratří- Plzeň, Plzeňský Prazdroj, Smetanovy sady- Karlovy Vary, Kolonáda T.G.Masaryka- Karlovy Vary, tramvajové pásy – Praha, Brno, FC Viktoria Plzeň, FC sparta Praha, Tenisová škola Jany Novotné TC ESTA Přerov, GC Karlštejn, GC Karlovy Vary, GC Bernolákovo.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down