10.01.2010 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

IPM Essen se blíží

Mezinárodní veletrh s názvem Internationale Pflanzenmesse známý pod zkratkou IPM proběhne v německém Essenu od 26. do 29. ledna příštího roku. Bezmála 1500 vystavovatelů z celého světa zde představí své produkty a inovace v květinářském sektoru.

Zaměření připravovaného ročníku bude opravdu široké. Novinky v sortimentu, strategie prodeje a zevrubný přehled celosvětových floristických trendů je jenom několik z mnoha zaměření veletrhu. Návštěvníci se budou moci seznámit s nejnovějšími výzkumy a projekty v tomto oboru. Své setkání zde plánují producenti, distributoři a prodejci řezaných květin ze všech koutů světa. Ve floristické sekci připravuje Fachverband Deutscher Floristen (Asociace německých floristů) v čele s Manfredem Hoffmanem a jeho kreativním týmem zajímavou floristickou show. Se svou přípravou na 13. mistrovství světa ve floristice Interflora se pochlubí německý reprezentant Björn Kroner.
Veletrh je určen pouze profesionálním návštěvníkům a bude otevřen po tři výstavní dny od devíti do šesti hodin odpoledne. Pokud byste se jej chtěli zúčastnit, máte ještě možnost přihlásit se na zájezd pořádaný Svazem květinářů a floristů ČR (více na www.svazkvetinaruafloristu.cz).

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down