Autor
Kategorie:
Nezařazené

Interpoma opět otevře své dveře

Již po páté se ve dnech 9. – 11. listopadu uskuteční v italském Bolzanu v Jižním Tyrolsku mezinárodní veletrh o pěstování, skladování a prodeji jablek Interpoma 2006. Návštěvníci budou mít možnost získat informace o nejnovějších trendech a produktech, stejně tak i o tom, jak se rozvíjí obchod v této oblasti.

Veletrh nabídne komplexní pohled na celý sektor – od pěstebních technik, techniky skladování, výběru až po balení. Mezi prezentované zboží budou patřit traktory, transportní vybavení, stroje, zařízení a přípravky pro péči o půdu, péči o stromy, sklizeň, ochrnu rostlin až po chladící systémy, izolační materiály a chladící komory, transportní systémy do skladů, probírkové systémy, vyprazdňování a plnění přepravek, obalové materiály a velké přepravky. Podle Reinholda Marsonera, ředitele bolzanského výstaviště, neexistuje žádná srovnatelná veletržní akce na světě, která je exkluzivně zaměřena na pěstování, selekci, skladování a prodej jablek. Z tohoto důvodu je návštěva Interpomy pro profesionály, pohybující se v tomto sektoru, naprostou nezbytností. Vítanou novinkou podle něj je to, že většina vystavovatelů potvrdila svou účast již do poloviny července. Naznačuje to, že počet vystavovatelů bude přinejmenším stejně velký, jako v minulém roce.
Navíc Interpoma nabídne také mezinárodní prostor pro vědomosti a vzdělávání, a to každé ráno v konferenčním centru na výstavišti v Bolzanu. Mezi experty v oboru je Interpoma považována za mezinárodní fórum informací a diskusí mezi výrobci, prodejci a obchodníky. Tento rok byli pozváni uznávaní odborníci téměř z celého osvěta, kteří budou referovat o celosvětovém pěstování jablek, nových ekonomických oblastech na Dalekém východě, ochraně odrůd a obchodních značek, atp. Jižní Tyrolsko je jednou z nejvýznamnějších pěstebních oblastí jablek na světě a tato konference dává šanci pro mezinárodní srovnání.
Přednášky budou simultánně tlumočeny do angličtiny, němčiny a italštiny. Další informace o programech konference a veletrhu Iterpoma 2006 najdete na internetových stránkách www.interpoma.it nebo můžete kontaktovat Ms. Evi Gotschovou přímo na goetsch@messebozen.it.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *