18.03.2021 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Interpoma: Fiera Bolzano oznámila termín konání 13. ročníku veletrhu

Další ročník Interpomy, jediného mezinárodního veletrhu specializovaného na sektor pěstování jablek, se bude konat od 17. do 19. listopadu 2022.

Po důkladném vyhodnocení situace a mnoha diskuzích s vystavujícími společnostmi se Fiera Bolzano, organizátor veletrhu Interpoma, rozhodla vrátit k zavedenému kalendáři veletrhů. Interpoma je vnímána jako akce, která se koná jednou za dva roky, konkrétně každý sudý rok. Ročník 2020 se s ohledem na epidemiologickou situaci ve světě musel konat výhradně on-line formou, a tak bylo původně plánováno opakovat veletrh v běžném režimu hned v roce 2021. Vzhledem k exkluzivnímu formátu veletrhu Interpoma, který zahrnuje také bohatý program exkurzí odehrávajících se na regionální úrovni a probíhá za účasti města Bolzana, se představenstvo Fiera Bolzano rozhodlo realizovat celou událost až v roce 2022 dle původního zavedeného plánu.

„Nejistota ohledně mezinárodního cestování pro tento podzim nás po důkladném vyhodnocení situace vedla k rozhodnutí odložit veletrh Interpoma na rok 2022. Pro akci je velmi důležitá mezinárodní atmosféra a tu lze zajistit jen v případě, že budou moci přijet návštěvníci z celého světa. Jsme přesvědčeni, že v 2022 budeme moci znovu nabídnout klasický formát, který splní očekávání našich vystavovatelů, návštěvníků a partnerů,“ uvedl Thomas Mur, výkonný ředitel Fiera Bolzano.

Interpoma je velmi důležitým mezinárodním veletrhem. Na posledním ročníku, který se konal v normálním režimu v roce 2018, do Bolzana zavítali návštěvníci ze 70 různých zemí světa.*

Více informací naleznete na www.interpoma.it/en.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down